هیئت مدیره پرسپولیس
تركیب پیشنهادی هیئت مدیره به وزارت ورزش سنگ بزرگی است، علامت نزدن؛ از پورمختار تا محسن رضایی و دادكان!
پرسپولیس را حاشیه‌ها دوره كرده‌اند. هدف امروز آنها البته مدیریت این باشگاه است كه شایعه تغییرش را زیاد می‌شنویم. همه این شایعه‌ها البته در یك مورد با هم اتفاق نظر دارند و آن، بركناری قریب‌الوقوع محمد رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس است.

برای جانشینی‌اش هم نام امیر عابدینی را بیش از همه شنیدیم. مدیرعامل سال‌های دور پرسپولیس كه حالا مدیریت داماش را با انتقادات بسیاری كه به سیاق مدیریت‌اش وارد است برعهده دارد و خود او هم بر خبر مدیرعاملی‌اش در پرسپولیس مهر تكذیب نزد.

عابدینی البته از رویانیان هم برای حضور در پرسپولیس دعوتنامه گرفته بود اما به‌عنوان قائم مقام یا مدیر سازمان فوتبال، نه مدیرعامل. حالا اما گویا كل داستان فرق كرده چرا كه دو روز پیش، امیر عابدینی و معاون رویانیان در امور بین‌الملل پرسپولیس در حال ورود به ساختمانی در ولنجك دیده شدند.

همه چیز از بازگشت مدیرعامل سابق به پرسپولیس حكایت دارد و همه شایعه‌ها هم نام او را در لیست مدیران تازه‌وارد به این باشگاه نوشته‌اند.

یكی از این لیست‌ها را اینگونه منتشر شده و در توضیح آن آورده: «مدیران وزارت ورزش در حال رایزنی با افراد مختلف برای انتخاب هیات مدیره‌ای جدید برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هستند.

از یك منبع آگاه شنیدیم كه برای تغییر شكل هیات مدیره‌ پرسپولیس، تركیبی مقتدر و متشكل از سیاسیون و اهالی ورزش پیشنهاد شده. تركیبی 5 نفره شامل محمدعلی پورمختار رییس كمیسیون اصل ۹۰ مجلس، محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام، محمد دادكان رییس سابق فدراسیون فوتبال، حسین هدایتی رییس سابق هیات مدیره و امیر عابدینی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس.»

یك شایعه هم این بود كه رویانیان تا آخر فصل بر صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس خواهد نشست و گزینه‌های جانشینی او هم اگر تایید شوند، باید تا آخر فصل سیزدهم كنار گود بنشینند و خود را برای فصل بعد آماده كنند. همه اینها را اما فقط شنیده‌ایم و برای باور اتفاقی كه در راه است، همچنان باید زمان را وام بگیریم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب پیشنهادی :
مخالفت دایی با رای کمیته انضباطی پرسپولیس
علی بابا را که در گوگل سرچ می کنم، عکس خودم می آید
متلک رویانیان به استقلال
رونالدو بازیکن سال اسپانیا شد
دو ادعا علیه محسن قهرمانی