اعاده دادرسی
مدیران پرسپولیس به همراه وکیل و نماینده علی دایی به منظور اعاده دادرسی و ارائه لایحه جدید در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال حاضر شدند.
پس از محرومیت دو جلسه‌ای علی دایی و تایید و تشدید حکم کمیته انضباطی توسط کمیته استیناف، امروز بهمن دهقان به عنوان نماینده سرمربی پرسپولیس به همراه محمد رویانیان، محمود سالارکیا و پیش‌بین وکیل دایی در جلسه کمیته استیناف حاضر شد تا درخواست اعاده دادرسی را بر اساس مدارک جدید به این کمیته ارائه کند.

دهقان پس از این جلسه گفت: لایحه جدید خود را بر اساس مدارک جدید تقدیم کمیته استیناف کردیم و اعضای این کمیته نیز با رویی باز پذیرای لایحه جدید ما بودند. خوشبختانه در این جلسه به دور از هر گونه جناح‌بندی و فارغ از فضای رسانه‌ای موجود دو طرف مباحث خود را مطرح کردند.

وی افزود: البته در این جلسه تاکید دوباره‌ای داشتیم که طرف بحث ما درباره موضوع مطرحه به هیچ عنوان باشگاه سپاهان نبوده و خدایی ناکرده اتهامی نسبت به این باشگاه از سوی دایی مطرح نشده است. به هر حال ما اعاده دادرسی کردیم و کمیته استیناف هم پذیرای صحبت ما بود و اکنون باید منتظر اعلام نظر این کمیته باشیم.

دهقان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید چه زمانی کمیته استیناف نظر خود را اعلام کند و آیا تا آن زمان محرومیت دایی اعمال می‌شود یا خیر، گفت: نمی‌دانیم که کمیته استیناف چه زمانی به این اعاده دادرسی پاسخ می‌دهد اما اعاده دادرسی مانع از اجرای حکم نیست. با این حال از کمیته استیناف خواهش کرده‌ایم که در صدور رای تسریع داشته باشد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی :
علی دایی جریمه شد
علی دایی در مراسم ختم پدر عابدزاده+ تصاویر
مادر و همسر رونالدو+ عکس
رونالدو همسر ایده آل خود را معرفی کرد+ عکس
حرکت عجیب مارسلو در هواپیما+ عکس