دایی
سرمربی پرسپولیس با انتقاد از وضعیت مالی تیمش می گوید باید کسانی که علاقمند این تیم هستند به یاری سرخ پوشان بیایند.
علی دایی در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر سایپا از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر گفت: فکر می کنم نیمه اول ما خوب بازی نکردیم و تیم سایپا همانطور که انتظار داشتیم دل به ضد حملات بسته بود و خوب جمع می شد. آنها با تعداد زیاد دفاع می کردند و در ضد حمله عالی بودند. ما در نیمه اول آنطور که سایپا می خواست بازی کردیم و در صحنه آخر هم شانس آوردیم که گل نخوردیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم با بازیکنان صحبت کردیم و آنها بازی را که می خواستیم ارائه دادند. پیستون‌هایمان را به لبه خط بردیم و دفاع حریف باز شد. بازی خوبی در نیمه دوم ارائه دادیم و می شد با گل های بیشتری پیروز شویم. بازی سختی بود و استحقاق ما در نیمه دوم بیشتر از یک گل بود. خسته نباشید به شاگردانم می گویم و از هوادارانی که در این سرما ما را تنها نگذاشتند متشکرم. انشالله دست به دست هم این روند را ادامه دهیم.

او در پاسخ به سوالی درباره صدرنشینی پرسپولیس اظهار کرد: ما تلاش زیادی می کنیم تا بهتر بازی کنیم و نتیجه بگیریم. خدارا شکر بازیکنان به این باور رسیده اند تا کارهای بزرگی بکنند. انشالله عوامل بیرونی هم کمک کنند تا سیر صعودی ما ادامه یابد. ما تنهایی کاری نمی توانیم بکنیم. باشگاه باید کمک کند و از همه عاشقان می خواهم که ما را در این وضعیت تنها نگذارند. با حضور آنها می توانیم موفق تر عمل کنیم و من این پیروزی را به دختر سید جلال که دیروز به دنیا آمد تقدیم کنم. بچه ها بخاطر او نیمه دوم تلاش کردند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره غیبت دهنوی در این دیدار اظهار کرد: مسائل بازیکنان به من ربط پیدا می کند. متاسفانه کارت دهنوی هنوز صادر نشده است. بعد هم اینکه هرکسی را که بیرون می‌گذارم حساب شده است و روی تصمیم فکر کرده‌ام. او خیلی می تواند به ما کمک کند اما مشکلش با سپاهان هنوز حل نشده و دوست دارم همه کسانی که خودشان را علاقمند پرسپولیس می دانند به ما کمک کنند. بازیکنان صحبتی نمی کنند اما از لحاظ مالی مشکل داریم. وظیفه وزرات ورزش و مجلس است به ما کمک کنند و متاسفانه اسم مان دولتی است اما کمکی از دولت به ما نمی شود.

دایی در پایان و در پاسخ به این سوال که سرپرست سایپا از لغو محرومیت او انتقاد کرده است، گفت: این مسئله به ایشان اصلا ربطی ندارد. نتیجه بازی را در زمین چمن دیدیم. بازی ما در نیمه دوم نشانگر قدرت ماست. از کمیته استیناف متشکرم که دفاعیاتم را شنید و سپس تصمیم گیری کرد. من خواهشی از این کمیته داشتم که از این پس افراد را دعوت کند چراکه مطالبی که وکیل آدم یا آدم می نویسد با گفتن انسان بسیار متفاوت است. من همیشه گفته ام که دنبال حق هستم. مگر سرپرست سایپا در کمیته انضباطی یا استیناف است است که چیزی از این مسائل می داند که بخواهد صحبت کند؟ من متاسفم که در این تیم سالها مربی گری کردم و یک ریال پول نگرفتم و آنرا قهرمان کردم. همه باشگاه دست به دست هم دادند و متاسفم برای سرپرستی که این صحبت ها را مطرح می کنند و پشت سر کسی که برای باشگاه زحمت کشیده حرف درست می‌کنند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی :
تداوم صدرنشینی پرسپولیس
سید جلال پدر شد+ عکس
دختر دو آتشه پرسپولیسی+ تصاویر
راحله آسمانی در تیم ملی بلژیک+ تصاویر
اتفاقی عجیب در فوتبال ایران+ ویدئو