بازیکن فرانسوی
خبر می‌رسد این بازیکن با پرسپولیس به توافق رسیده است و قرار است برای تیم دایی به میدان برود.
"میلوس دیمیترویچ" بازیکن ۲۹ صربستانی متولد بلگراد است. او برای تیم‌ ستاره سرخ بلگراد به عنوان هافبک وسط بازی می‌کرده و ملیتی صربستانی فرانسوی دارد. پدرش نیز ستاره تیم‌های دیناموزاگرب و پارتیزان بلگراد بوده است.

در سال ۹۸ به نانتس فرانسه پیوست و در سال ۲۰۰۴ اولین قرار داد حرفه‌ایش را با همین باشگاه ثبت کرد. در سال ۲۰۱۱ از تیم راد صربستان با یک قرار داد رسمی به کیه وو ایتالیا پیوست ولی فقط ۲ بازی برای این تیم انجام داد. سپس به صربستان برگشت و در تیم ستاره سرخ بلگراد بازی کرد. او شماره ۷ ستاره سرخ را برتن می‌کرد و بعد از مشکلات مالی باشگاه وفتی قرار داد او به پایان رسید این باشگاه قرارداد جدیدی با او نبست.

او در بازی‌های ملی برای تیم زیر ۱۸ ساله‌های فرانسه بازی کرد و سپس تصمیم گرفت برای صربستان بازی کند. میلوس در تیم زیر ۲۱ ساله‌های صربستان عضویت پیدا کرد. با این که در سال ۲۰۱۰ برای بازی در تیم ملی صربستان دعوت شد اما مصدومیت اجازه نداد مقابل بلغارستان به میدان برود. حالا خبر می‌رسد این بازیکن با پرسپولیس به توافق رسیده است و قرار است برای تیم دایی به میدان برود. از پرسپولیس در ویکی پدیای این بازیکن به عنوان تیم بعدی یاد شده است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب پیشنهادی :
تداوم صدرنشینی پرسپولیس
سید جلال پدر شد+ عکس
دختر دو آتشه پرسپولیسی+ تصاویر
راحله آسمانی در تیم ملی بلژیک+ تصاویر
اتفاقی عجیب در فوتبال ایران+ ویدئو