دایی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران نسبت به داوری این دیدار اعتراض کرد و گفت: من این قضاوت را به وجدان‌های بیدار می‌سپارم.
علی دایی در نشست خبری پس از دیدار فولادخوزستان و پرسپولیس تهران اظهارکرد: فکر می‌کنم بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد بودیم. ما مستحق باخت نبودیم و می‌توانستیم برنده هم باشیم. بی دقتی بازیکنانم باعث شد دو گل بد بخوریم که روی اشتباه خودمان بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران بیان کرد: متاسفانه بازی با تراکتورسازی داور دو پنالتی برای ما نگرفت و دیروز هم دو نامه به فدراسیون ارسال کردیم که این داور (جهانبازی) را برای این بازی نگذارد ولی متاسفانه او برای این بازی انتخاب شد.

وی عنوان کرد: ما هنوز جواب شکایت‌مان را از فدراسیون نگرفته‌ایم. این داور به راحتی توپ را هند نگرفت در حالی که بازیکن فولاد توپ را با دست کنترل و آن را به گل تبدیل کرد. من این قضاوت را به وجدان‌های بیدار می‌سپارم.

دایی درخصوص بطری آبی که از سوی تماشاگران به سمت وی برتاب شد، اظهارکرد: بطری به شکمم برخورد کرد. این هم بدعت جدیدی است که در ورزشگاه‌ها اتفاق می‌افتد. در صورتی که از ما راحت امتیاز کم می‌کنند ولی من برای تماشاگران خوزستانی احترام خاصی قایل‌ام ولی به نظر من اگر فدراسیون می‌خواهد همه چیز را بررسی کند باید این مساله را هم در نظر بگیرد.

وی گفت: تیم ما مستحقق باخت نبود و فقط در 10 دقیقه نیمه اول و دوم، تیم فولاد برتر میدان بود. فولاد تیم خوبی است و خیلی خوب بازی می‌کند و استاد خوبم آقای فرکی مربی این تیم است. فولاد هم خوب بازی کرد و عقب نکشید. تمام هدف ما نیز در این فصل قهرمانی است.

دیدار دو تیم فولادخوزستان و پرسپولیس تهران از هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور با برتری 2 بر یک فولادی‌ها به پایان رسید.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی :
فولاد موقتا صدرنشین شد
خودروهای لوکس مسی+ تصاویر
محسن مسلمان و همه زندگی اش+ عكس
خوشگذرانی عجیب اسطوره فوتبال ایران!
قهقهه فردوسی پور+ عکس