سیمرغسیمرغ
sport-top-1

متن نامه شرکت کانادایی انتقال دهنده نیلسون به پرسپولیس در خصوص عدم دریافت پورسانت این انتقال و اعتراض به فیفا منتشر شد.
اعلام شد که شرکت کانادایی CDS SOCCER که نیلسون دروازه‌بان برزیلی را به پرسپولیس ترانسفر کرده باید 10 درصد از قرارداد این بازیکن را در 6 ماه گذشته از طریق باشگاه پرسپولیس دریافت می‌کرد اما موفق به دریافت این مبلغ نشد و به همین دلیل در نامه‌ای فوری به فیفا که رونوشت آن به فدراسیون فوتبال ایران هم ارسال شده است، خواستار ممانعت از بازی کردن نیلسون در پرسپولیس شد.

مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز در واکنش به این خبر اعلام کرد یک مدیر برنامه و شرکت انتقال دهنده نمی‌تواند مانع یک بازیکن شود تا در یک دیدار به میدان نرود، بالاخره قراردادی وجود دارد و اینگونه مسائل به وجود می‌آید اما آنها نمی‌توانند مانع این کار شوند.

متن نامه این شرکت به مدیربرنامه‌های ایرانی نیلسون در همین رابطه به شرح زیر است:

زمانی طولانی از آخرین نامه ما به شما می‌گذرد که در آن خواسته بودیم حق کمیسیون ما در این قرارداد پرداخت شود اما متاسفانه تاکنون هیچ خبری از شما دریافت نکردیم.

تنها چیزی که در این مدت از سوی شما رسیده،‌ تصویر یک چک در ایمیل بود که به نظر واقعی می‌رسید؛ نمی‌دانیم چطور باید تشخیص دهیم که واقعی است یا نه. آنها به ما گفتند مشکلی برای تغییر تاریخ چک وجود ندارد اما مبلغ آن؟ است. ما در این زمینه اسناد بیشتری می‌خواهیم زیرا هنوز نسخه اصلی آن را دریافت نکرده‌ایم.

با تمام احترام و با توجه به شرایطی که در بالا آورده شد، ما نامه‌ای هم به کمیته انضباطی فیفا نوشتیم تا مشکل ما هر چه زودتر رفع شود.

بسیار خوشحال خواهیم شد اگر این مشکل به شکلی دوستانه در روزهای آینده برطرف شود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب پیشنهادی :
شرکت انتقال‌دهنده نیلسون به پرسپولیس : او نباید بازی کند
دلیل سردار آزمون برای عدم حمایت از مرزبانان ایرانی+ عکس
حمایت هوادار فولام از دژاگه+ عکس
پیام اشکان دژاگه پس از گلزنی
خودکشی دسته جمعی در جام جهانی 2014!
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X