نقره داغ شدن پرسپولیس توسط AFC بخاطر پست جنجالی
باشگاه پرسپولیس به خاطر انتشار پستی در صفحه رسمی خود و توهین به هندی ها از سوی AFC به پرداخت جریمه نقدی و برگزاری یک بازی بدون تماشاگر بعد از دوران کرونا محکوم شد

تبعات یک بی تدبیری و یک پست جنجالی برای پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی راهی لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی هند شد که رسانه رسمی این باشگاه قبل از شروع مسابقات با انتشار مطلبی جنجالی به فتح هند توسط ایران اشاره کرد. این پست دردسرهای زیادی را برای باشگاه ایرانی به وجود آورد.

هر چند باشگاه پرسپولیس ضمن حذف این پست جنجالی بارها از مردم و مسئولان هند عذرخواهی کرد و در مطالب منتشر شده تلاش کرد از آنها دلجویی کند، اما هندی ها به خاطر این پست به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کردند.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا رای مربوط به حاشیه سفر سرخپوشان پایتخت به شهر گوا و انتشار پستی تاریخی در مورد فتح هند توسط ایران را صادر کرد.

در رای کنفدراسیون آسیا، باشگاه پرسپولیس به پرداخت ۱۷ هزار و ۵۰۰ دلار جریمه نقدی و برگزاری یک بازی بدون حضور تماشاگر بعد از اتمام پاندمی کرونا محکوم شد.

پست یاد شده در زمانی منتشر شد که ارکان بخش رسانه‌ای باشگاه، درون هواپیما و مسافر هند بودند و آن پست بدون دخالت و نظر باشگاه، منتشر شده بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir