البته گاهی اوقات یافتن این فیلم‌ها دشوار است. این گزارش تصویری یك یادآوری برای افرادی است كه چهره جوانی بازیگران مشهور را...

 
 
 شاید چهره بازیگران مشهور سینما در آغاز كارشان و قبل از رسیدن به شهرت جهانی از یاد بعضی ها رفته باشد و فقط با تماشای دوباره نخستین فیلم‌های این ستارگان بتوان چهره جوانی آنها را به خاطر آورد. البته گاهی اوقات یافتن این فیلم‌ها دشوار است. این گزارش تصویری یك یادآوری برای افرادی است كه چهره جوانی بازیگران مشهور را فراموش كرده‌اند.
 

نیكلاس كیج با نگاهی مردد و تا حدودی هراسان. با گذشت زمان و در جریان حرفه بازیگری‌اش نیكلاس كیج نگاهی جسورانه یافته است.
 

تام كروز در 20 سالگی چهره یك پسر آرام و گوش به فرمان خانواده را داشت كه هیچ شباهتی با بعد از نقش آفرینی‌اش در فیلم Top Gun ندارد.
 

كاترین دونوو در فیلم چترهای شربورگ فقط 20 سال داشت. او در آن زمان نمی‌دانست چه دوران درخشانی را در سینمای فرانسه و جهان در پیش رو دارد.
 

براد پیت اكنون تفاوت زیادی با جوانی كاریزماتیك دارد كه در فیلم 11 مرد اوشین نقش آفرینی كرده بود.
 

دمی مور در سال 1990 در فیلم روح با موهای كوتاه پسرانه. از آن زمان چهره این ستاره سینما تغییر زیادی یافته، موهایش بلند شده و بارها چین و چروك‌های صورتش را به تیغ جراح سپرده است.
 

چهره سیلوستر استالونه در سال 1982 در فیلم فرار به سوی پیروزی، البته در آن زمان 10 سال از آغاز فعالیت سینمایی او می‌گذشت.
 

دیروز و امروز نیكول كیدمن. عكس ها به اندازه كافی گویای تغییر چهره این بازیگر بزرگ است.
 

رابرت دونیرو وقتی اسكورسیزی به او یكی از بهترین نقش‌های دوران بازیگری اش در فیلم راننده تاكسی را پیشنهاد داد 33 سال داشت.
 

لئوناردو دی كاپریو همواره جوان تر از سنش نشان داده است. این تصویر دی كاپریو در 20 سالگی در سال 1993 و در فیلم زندگی این پسر است كه در آن رابرت دونیرو نقش ناپدری اورا ایفا كرد.
 

آل پاچینو در سال 1972 در سن 31 سالگی در نقش ویتو كورلئونه در فیلم پدر خوانده. او نیز مانند رابرت دونیرو سال‌های زیادی را در پیش رو داشته و خواهد داشت.
 
 
 
مطالب مرتبط:
گزارش تصويرى: جديدترين فيلمهاى ستارگان هاليوود
گزارش تصويرى: هاليوود ابزارى براى راى‌گيرى
زندگى پل نيومن به روايت تصوير
 
 
 
گردآورى: گروه فرهنگ و هنر سيمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: جام جم آنلاين