مردان هالیوودی که برای بازی در یک نقش سینمایی، وزن زیادی از دست دادند! (+عکس)
او برای ایفای نقش یک فرد بی خواب در فیلم "ماشینیست"، بیش از 40 کیلو وزن کم کرد. او با گرسنگی، خوردن ویتامین، و ورزش کردن، به وزن مطلوب دست یافت....

کاهش وزن شدید بازیگران برای یک فیلم

مت مک کاگنی

این بازیگر فوق العاده برای بازی در فیلم "باشگاه خریداران دالاس"، بسیار لاغر کرد. این بازیگر 42 ساله، نقش یک تکنسین برق را ایفا می کند که تشخیص داده می شود مبتلا به HIV است.

مت مک کاگنی
مت مک کاگنی

این ستاره سینما، که در حال حاضر به خاطر کاهش وزن 20 کیلویی، لاغر و تکیده به نظر می رسد، به لری کینگ گفت: "در طول بازی در این فیلم، من نباید سالم و بشاش به نظر برسم".

تام هنکس

این برنده جایزه اسکار به خاطر بازی در یک فیلم بیش از 30 کیلو وزن از دست داد.

تام هنکس در فیلم دورافتاده
تام هنکس در فیلم دورافتاده

او در این فیلم نقش مردی را بازی می کرد که به مدّت 4 سال در یک جزیره متروک و تنها با یک توپ والیبال زندگی کرد. کلنجار رفتن با کاهش وزن، او را خسته کرد. او به مجله تایم گفت: "برای انجام این کار، فقط به زمان و نظم نیاز است".

کریستین بل

این بازیگر 190 سانتی فیلم "شوالیه تاریکی بر می خیزد"، که نقش بتمن را داشت؛ او برای ایفای نقش یک فرد بی خواب در فیلم "ماشینیست"، بیش از 40 کیلو وزن کم کرد.

بیشتر بدانید : کریستین بل با تغییرات ظاهری حیرت انگیزش همه رو شوکه کرد!! + عکس

کریستین بل در ماشینیست
کریستین بل در ماشینیست

او با گرسنگی، خوردن ویتامین، و ورزش کردن، به وزن مطلوب دست یافت.

استیو زاهین Steve Zahn 

این بازیگر معمولا به خاطر نقش کمیکی که دارد معروف است (مراقبت از روز پدر)، نقشی جدّی را به عنوان یک زندانی جنگی در فیلم "نجات در سپیده دم"، بازی کرده است.

استیو زاهین در نجات در سپیده دم
استیو زاهین در نجات در سپیده دم

برای آنکه به قیافه مطلوب دست یابد، بیش از 25 کیلوگرم وزن از دست داد.

کالین فارل

این مرد ایرلندی فوق العاده، برای بازی در فیلم (Triage)، در سال 2009، نزدیک به 30 کیلو وزن از دست داد.

کالین فارل در Triage
کالین فارل در Triage

او در این فیلم نقش یک خبرنگار عکاس را بازی می کند که در طول جنگ بوسنی، همکار خود را از دست می دهد، امّا خودش زنده می ماند.

 گَری اولدمن

او در حال حاضر با عنوان کمیسر گولدان، در فیلم "شوالیه تاریکی بر می خیزد"، شناخته می شود. امّا در سال 1986، این بازیگر با استعداد، به خاطر نقش شرورانه ای که در فیلم "سید و نانسی" بر عهده گرفت، مجبور شد وزنش را کاهش دهد.

گری اولدمن
گری اولدمن

او نزدیک به 20 کیلو وزن از دست داد، و در پایان کارش به بیمارستان کشید.

مت دیمون

در سال 1996، بازیگر فیلم برتری بورن، بیش از 30 کیلو وزن از دست داد تا نقش یک معتاد به هروئین را در فیلم "شجاعت زیر آتش" بازی کند.

مت دیمون
مت دیمون

برای دو روز فیلمبرداری، او رژیمی صد روزه را در پیش گرفت که سبب سرگیجه، گُر گرفتگی، و آسیب به غدد آدرنال او شد. به گفته خودش، او در این زمینه افراط کرد.

جرالد باتلر

این بازیگر که به خاطر فیزیک بدنی فوق العاده اش در فیلم "300" معروف شده است، مجبور شد تا با عضلات ورزشکاری خود خداحافظی نماید تا بتواند نقش مربی موج سواری را در فیلم "ماوریکس را تعقیب کن"، بازی کند.

جرالد باتلر
جرالد باتلر

این بازیگر می گوید که رژیمش شامل ورزش های آبی، قلبی، و یوگا بود.

 جونا هیل

ستاره فیلم "مانیبال"، به خاطر نقش اش به عنوان یک افسر پلیس در فیلم "خیابان 21 جامپ"، بیش از 25 کیلو وزنش را کاهش می دهد. این بازیگر 28 ساله اظهار داشت که بیشتر رژیم او شامل مواد غذایی ژاپنی بود که به لاغر شدن او کمک زیادی کرد.

جونا هیل
جونا هیل

 

بیشتر بدانید : روش های عجیب بازیگران برای افزایش وزن

بیشتر بدانید : 33 کیلو وزن کم کردن هنرپیشه برای نقشش

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture   
اختصاصی سیمرغ