معرفی جذاب ترین فیلم های کمدی برای تعطیلات آخر هفته + عکس
فیلم های جذاب و خنده‌داری را به شما معرفی می نماییم که برای مدتی انسان را از مشکلات غافل می‌کند و دورهمی‌ها را صفایی تازه می‌بخشد

فیلم های خنده دار و شاد برای تمامی سنین

این روزها مشغله‌های مردم به اندازه‌ای است که به قول قدیمی‌ها حتی فرصت سر خاراندن هم ندارند و به همین دلیل مقداری خنده و شادی می‌تواند دل‌ آن‌ها را شاد کند. خوشبختانه در این زمینه رسانه‌‌های ویدئویی به کمک آمده‌اند و فیلم های جذاب و خنده‌داری را سراغ داریم که برای مدتی انسان را از مشکلات غافل می‌کند.

در این بین انتخاب فیلمی که از ته دل شما را بخنداند کار چندان ساده‌ای نیست و به همین منظور در ادامه به ۱۸ فیلم کمدی و جذاب اشاره خواهیم کرد که دورهمی‌های شما را صفایی تازه می‌بخشد و روح و روان اهل منزل را شاهد خواهد کرد.

بیشتر بدانید : فیلم های شادی که هنگام ناراحتی حالتان را عوض می کند! (قسمت ۲)

بیشتر بدانید : خنده دار ترین فیلم های تاریخ سینما

فیلم Rolling To You

امتیاز ۶.۲ از مرجع IMDb
در این فیلم محصول سال 2018 سراسر خنده و شادی شاهد ایده‌ای جذاب و بامزه هستیم که در کنار شوخی، حرف‌های جدیدی نیز برای گفتن دارد. در فیلم Rolling To You شاهد حضور یک تاجر موفق هستیم که برای به دست آوردن دل بانوان از هیچ کاری فروگذار نمی‌کند. نقش اول این فیلم برای شوخی تصمیم می‌گیرد سوار بر یک ویلچر با خانمی ملاقات کند و دلش را به دست آورد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم کمدی Rolling To You


این خانم هم از او خوشش می‌آید و با معرفی این آقای دغل‌کار به خواهرش که آشنایی خوبی با وضعیت توان‌یابان دارد باعث ادامه رابطه می‌شود. رابطه‌ای که با چاشنی خنده از عشق و صمیمیت میان انسان‌ها سخن می‌گوید.

فیلم My Blind Date With Life (محصول سال ۲۰۱۷)

امتیاز ۷.۱ از مرجع IMDb
زندگی با یک جوان خوش‌تیپ و سخت‌کوش که دانش‌آموز درس‌خوانی هم هست سر سازگاری ندارد و از قضای بد روزگار این جوان بینایی‌اش را از دست می‌دهد. تمامی اطرافیان و دوستان این جوان با وی از سر همدردی وارد می‌شوند اما جوان داستان ما نمی‌خواهد رویاهایش را به دلیل از دست دادن بینایی از دست بدهد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم My Blind Date With Life


این جوان سعی می‌کند به آرزویش جامعه عمل بپوشاند و در همین راستا در هتلی درجه یک مشغول به کار می‌شود. فیلم My Blind Date With Life در کنار اینکه نقش شیرین لبخند را بر لبان شما می‌نشاند، سرشار از لحظه‌هایی است که انسان را به فکر وا می‌دارد.

 فیلم Johnny English Strikes Again (محصول سال ۲۰۱۸)

روآن اتکینسون با‌ شخصیت مستر بین حسابی در دل طرفداران ایرانیِ مجموعه‌های کمدی جا خوش کرده است، این چهره‌سرشناس و هنرپیشه کمدی بریتانیایی در کنار شخصیت مستر بین، شخصیت دیگری با نام جانی انگلیش نیز خلق کرده است که ته‌مایه‌ای کمدی جاسوسی دارد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی 
فیلم Johnny English Strikes Again 


در این فیلم جانی انگلیش که یک مامور کارکشته سازمان جاسوسی انگلیس است کار و حرفه خود را کنار می‌گذارد و به دنبال زندگی معمولی می‌رود. اما زندگی جاسوسی از وی دست بر نمی‌دارد و شاهد بازتاب جاسوس‌بازی‌های جانی انگلیش در زندگی جدید او هستیم. این فیلم همانند سایر کارهای روآن اتکینسون سرشار از لحظه‌های جذاب و خنده‌آور است و پیشنهاد می‌کنیم اگر از طرفداران این هنرپیشه هستید حتماً فیلم Johnny English Strikes Again را مشاهده کنید.

فیلم Mamma Mia! 2 (محصول سال ۲۰۱۸)

امتیاز ۷.۳ از مرجع IMDb
اگر اهل تماشای فیلم باشید به احتمال زیاد نسخه‌ اول فیلم Mama Mia را دیده‌اید. نقش اول داستان این فیلم دختری بامزه و جذاب است که پدرخوانده‌های خود را به مهمانی در یونان دعوت می‌کند تا مادرش سورپرایز شود. مجموعه Mamma Mia سرشار از رقص و پایکوبی است و موسیقی‌‌های دلنواز این فیلم‌ها دل هر تماشاچی را شاد می‌کند.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Mamma Mia! 2


در فیلم Mamma Mia ! 2 شاهد ادامه داستان هستیم و مطمئن باشید اگر از طرفداران مجموعه‌های موزیکال و بامزه هستید بدون شک این فیلم لحظات خوشی را در شب‌های تابستان برای شما رقم خواهد زد.

فیلم Sorry to Bother You (محصول سال ۲۰۱۸)

امتیاز ۷.۵ از مرجع IMDb
نقش اول این فیلم فردی است با نام کاسیوس، او به شدت به کار نیاز دارد و توسط یک شرکت فروش تلویزیونی کالا استخدام می‌شود. در نگاه اول کاسیوس با شغل ساده‌ای طرف است و تنها کاری که باید انجام دهد این است که با مشتریان تماس بگیرد و به آن‌ها کالا بفروشد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Sorry to Bother You


اما داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود و از آنجایی که کاسیوس نژاد آمریکایی آفریقایی دارد مشتریان روی خوشی به وی نشان نمی‌دهند. اینجاست که یکی از همکارانش به او توصیه‌ می‌کند خودش را جای فروشنده‌های سفید پوست جا بزند و همین امر سر خنده و شوخی را در فیلم باز می‌کند. فیلم Sorry to Bother You با شوخ‌طبعی سعی میکند چالش‌هایی را که انسان‌ها در سر کار با آن‌ها روبرو هستن را نمایش دهد.

فیلم Mr. Stein Goes Online (محصول سال ۲۰۱۷)

امتیاز ۶.۴ از مرجع IMDb
داستان این فیلم حول زندگی پیر زنده‌دلی نقش گرفته است که ۷۵ سال دارد. این پیرمرد که هنوز دلش جوان است در این سن و سال به فکر ارتقای روابط اجتماعی خود از طریق شرکت در کلاس‌های آنلاین می‌افتد. برای رسیدن به این هدف پیرمرد داستان ما از جوانی به نام الکس کمک می‌گیرد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Mr. Stein Goes Online 


نقش اول داستان با حضور در دنیای اینترنت، پیرانه‌سر هوس جوانی می‌‌کند و لحظات شاد و بامزه‌‌ای را در این فیلم شاهد هستیم. حضور کاراکترهای جوان و پیر در این فیلم باعث شده است تا به دل مخاطبین با سن و سال‌های مختلف بنشیند.

فیلم Family Heist (محصول سال ۲۰۱۷)

امتیاز ۵.۵ از مرجع IMDb
پدری جا افتاده و متشخص دو دختر جوان را به هتلی در یک کوهستان دعوت می‌کند. این دو دختر باهم خواهر هستند اما حتی روحشان از این قضیه بی‌خبر است. تعامل با این دو دختر جوان برای پدر این داستان کار سخت و دشواری نشان می‌دهد. ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود و کاشف به عمل می‌آید که این پدر یکی از قهارترین سارقین آثار هنری است. جالب‌ اینجاست که این دو دختر از جانب پدر به هتل بدون انگیزه دعوت نشده‌اند و پدر داستان قصد دارد برای سرقت یک اثر هنری گران‌قیمت از دخترانش کمک بگیرد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Family Heist


نقش اول این فیلم بر عهده ژان رنو است که ما ایرانی‌ها هنرنمایی وی را با فیلم لئون حرفه‌ای هرگز فراموش نخواهیم کرد. با این حساب پیشنهاد می‌کنیم اگر به کمدی‌هایی در ژانر سرقت علاقه دارید و دلتان برای ژان رنوی دوست‌داشتنی تنگ شده است فیلم Family Heist را از دست ندهید.

فیلم Return of the Hero (محصول سال ۲۰۱۸)

امتیاز ۶.۴ از مرجع IMDb
یک افسر جوان و شجاع ارتش دل دختری با نام پائولین را بدست می‌آورد. این دختر جوان و رویاپرداز خواهر بزرگتری دارد که دختری واقع‌بین و جدی است و در مقابل این افسر جوان دست و دلش نمی‌لرزد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Return of the Hero 


در همین حین افسر جوان داستان ما به خط مقدم جبهه فراخوان می‌شود و نگرانی‌های پائولین از آنجایی شروع می‌شود که این افسر نامه‌ و پیغامی از جهبه برای او نمی‌فرستد. اینجاست که خواهر بزرگ‌تر پائولین آستین بالا می‌زند و شیوه‌های جالب و بامزه‌ای را برای تسلی دل خواهرش به کار می‌گیرد. پیشنهاد می‌کنیم اگر به داستان‌های قرن نوزدهم میلادی علاقه دارید و دلتان برای خنده و شادی تنگ شده است حتماً به تماشای فیلم Return of the Hero بنشینید.

فیلم Family Is Family (محصول سال ۲۰۱۸)

امتیاز ۵.۵ از مرجع IMDb
والنتین، مرد طراح پاریسی، با افراد سرشناس جامعه نشست و برخواست دارد و در محله‌ای با اسم و رسم زندگی می‌کند و سوار بر خودرویی لاچکری و شیک می‌شود. این چهره‌ سرشناس دل دختری زیباچهره را برده است و با وی زندگی می‌کند تا اینکه سر و کله خانواده‌ای در حومه پاریس پیدا می‌کند که از قرار معلوم اطلاعات زیادی از والنتین، این طراح جذاب و محبوب دارند.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Family Is Family


ای داستان ممکن است در نگاه اول ساده و پیش پا افتاده به‌نظر برسد اما روایت فلسفی معناداری پشت داستان مخفی شده است که با خمیر مایه خنده و شادی بیان می‌شود.

فیلم Book Club (محصول سال ۲۰۱۸)

امتیاز ۶.۶ از مرجع IMDb
بازنشستگی در تمامی فرهنگ‌ها در آرامش و رسیدگی به باغچه و بردن نوه‌ها به پارک خلاصه می‌شود اما همان‌گونه که شما هم بهتر از ما میدانید بازنشستگان زیادی را سراغ داریم که دل سرزنده‌ای دارند.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Book Club


در این فیلم چهار بانوی متشخص که پا به سن گذاشته‌اند در باشگاه کتاب‌خوانی، خواندن کتاب معروف ۵۰ سایه خاکستری را شروع می‌کنند. این کتاب که روایتی از عشق و شوروحال جوانی دارد، قلب بانوان داستان را به تپش در می‌آورد تا ماجراهای جالبی را شاهد باشیم.

فیلم OverBoard (محصول سال ۲۰۱۸)

امتیاز ۵.۸ از مرجع IMDb
این فیلم با الهام از فیلمی با همین نام محصول سال ۱۹۸۷، ساخته شده است. در این فیلم شاهد روایت برعکس داستان فیلم OverBoard هستیم تا پس از بیرون افتادن میلیونری که صاحب یک کشتی لاکچری است، نوبت فرمانروایی خانمی فرا می‌رسد که ۳ دختر قد و نیم قد دارد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم OverBoard


این فیلم لحظه‌های بسیار شاد و مفرحی دارد و تا مدت‌ها بعد با به یاد آوری این لحظه‌ها دوباره خنده بر لبان شما نقش خواهد بست.

فیلم The Last Word (محصول سال ۲۰۱۷)

امتیاز ۶.۶ از مرجع IMDb
هریت بانویی موفق است که با دقت و سختگیری تسلط کاملی به زندگی خود دارد. این بانوی وسواسی و مشکل‌پسند از دختر نویسنده‌ای درخواست می‌کند تا نوشته‌هایی برای پس از مرگش تدوین کند.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم The Last Word 


سختگیری و اخلاق هریت باعث شده تا اطرافیان نظر مثبتی در خصوص او نداشته باشند به همین دلیل به کمک این دختر جوان به دنبال اصلاح نظر دوستان و آشنایان می‌افتد تا چهره‌ای خوب و دلنشین پس از مرگ داشته باشد. این فیلم نه تنها مخاطب را به خنده وامی‌دارد بلکه انسان را به این فکر رفتارهای خود در گذشته و حال می‌اندازد.

 فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (محصول سال ۲۰۱۷)

امتیاز ۷.۰ از مرجع IMDb
نسخه اصلی فیلم جومانجی برای ما ایرانی‌ها با بازی هنرپیشه فقید رابین ویلیامز کاملاً آشنا است و در نسخه جدید این فیلم به لطف داستان‌پردازی ناب و ایده‌های جذاب نویسندگان شاهد صحنه‌های جالب و جذابی هستیم که ماجراجویی را با کمدی تلفیق کرده است.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی 
فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle 


گفتگوهای میان هنرپیشه‌ها، صحنه‌های اکشن و دلهره‌آور و ریتم دلنشین این فیلم باعث شده تا یک بار دیگر خاطرات شیرین نسخه اول جومانجی در ذهن مخاطبین تکرار شود.

فیلم Brad’s Status (محصول سال ۲۰۱۷)

امتیاز ۶.۵ از مرجع IMDb
برَد از کودکی سودای موفقیت در سر داشت و آینده‌ای درخشان را برای خود ترسیم کرده بود اما روزگار برنامه‌های دیگری برای برد در نظر داشت و این کودک خوش‌فکر و آینده‌نگر در بزرگسالی موفقیت زیادی کسب نمی‌کند و به یک کارمند ساده تبدیل می‌شود.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Brad’s Status 


برد همسری دوست داشتنی و پسری باهوش دارد که قرار است راهی دانشگاه شود، اما برد بیشتر نگران موقعیت‌های از دست رفته خودش است و به همراه پسرش قصد انجام کارهای بزرگتری را دارد. در این فیلم با اثری کمدی و درام طرف هستیم که در میان شوخی و خنده قصد دارد معنای زندگی را پیدا کند.

فیلم Game Night (محصول سال ۲۰۱۸)

امتیاز ۷.۰ از مرجع IMDb
مکس و آنی هر هفته به انجام بازی می‌پردازند و رازهای نهفته‌ای را پیدا می‌کنند تا اینکه در یکی از این بازی‌ها برادر مکس نقشه‌ای تازه برای آن‌ها طرح می‌کند تا حسابی سرگرم شوند. این نقشه باعث می‌شود به دنیای جدیدی وارد شوند و زندگی خود را به خطر بیاندازند.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Game Night 


فیلم Game Night اثری مهیج و دلهره‌آور است که با بهره گرفتن از ته‌مایه‌های کمدی لحظات شادی را برای مخاطب به ارمغان می‌آورد.

فیلم Dog Days (محصول سال ۲۰۱۸)

امتیاز ۵.۶ از مرجع IMDb
فیلم‌های عاشقانه کمدی همیشه طرفداران زیادی دارد و در این فیلم شاهد نسخه‌ای دیگر از عشق هستیم که با داستانی جذاب و خنده‌دار روایت می‌شود. تمامی شخصیت‌های این فیلم عاشق سگ‌ها هستند و هما‌ن‌گونه که حتماً می‌دانید سگ‌ها استعداد خوبی برای انجام شیرین‌کاری و شوخی‌های بامزه دارند.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Dog Days


در نتیجه اگر شما هم از طرفداران سگ‌ها هستید و به فیلم‌های خنده‌دار علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم فیلم Dog Days را از دست ندهید.

فیلم Eighth Grade 

امتیاز ۸.۳ از مرجع IMDb
در این فیلم شاهد روایت زندگی دختری دبیرستانی با نام کایلا هستیم. کالا همانند سایر دختران هم سن و سال خود قصد دارد در آینده دختری مشهور و با نفوذ شود. برای رسیدن به این هدف می‌خواهد یک کانال یوتیوب راه‌اندازی کند تا از این طریق استعدادش را به جهانیان ثابت کند. اما طبق معمول همه چیز بر اساس نقشه پیش نمی‌رود و در فضای آنلاین بازخورد مثبتی بدست نمی‌آورد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Eighth Grade


حتی دوستان کایلا نیز علاقه‌ای به کارهای او نشان نمی‌دهند و تمایلی به لایک کردن و گذاشتن پست برای کارهای او نشان نمی‌دهند. این فیلم کمدی حکایت از سختی‌هایی دارد که بسیاری از نوجوانان امروزی با آن‌ها سروکار دارند.

فیلم Destination Wedding (محصول سال ۲۰۱۸)

در این فیلم شاهد حضور کیانا ریوز و ویونا رایدر هستیم، این دو که هر دوران مجردی را سپری می‌کنند عازم مراسم عروسی هستند که اتفاق‌های مختلفی باعث می‌شود سرنوشت این دو را در کنار هم قرار دهد.

فیلم کمدی,فیلم خنده دار,فیلم شاد,بهترین فیلم های کمدی
فیلم Destination Wedding 


در این فیلم همانند زندگی واقعی شاهد روایت عشق و دلباختگی هستیم که کارگردان با اضافه کردن چاشنی کمدی باعث جذابیت بیشتر آن شده است.


بیشتر بدانید : فیلم های شادی که هنگام ناراحتی حالتان را عوض می کند! (قسمت 1)

بیشتر بدانید : 10 فیلم خنده دار سال 2012 +عکس

بیشتر بدانید : خنده دارترین فیلم‌های سال 2010 و 2011 (+عکس)

بیشتر بدانید : معرفی جذاب ترین فیلم های کمدی


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : bartarinha.ir