رازهای تیره و تاریک از زندگی گذشته‌ هالیوودی‌ ها + تصاویر
حالا می‌فهمیم که دلیل اصلی اینکه چارلیز از دوران کودکی اش حرف نمی‌زند و می‌خواهد آن روزها را فراموش کند این است که در خانواده ای پر از دعوا و بدون مهر و محبت زندگی کرد. مادرش هم...

گذشته تلخ سلبریتی های هالیوودی

ما 7 نفر را از بین چهره‌های مشهور و بازیگران انتخاب کرده ایم که به خاطر ثروت و شهرتشان آنها را می‌شناسید. کسانی که رازهای تاریک و ناراحت کننده ای از گذشته خود دارند. بیشتر رازها مربوط به خانواده‌هایشان می‌شود، کارهایی که انجام داده اند و عشق‌های عجیبی که داشته اند. من که نمی‌توانم باور کنم اینها فقط داستان باشند!

شارلیز ترون

مادر او پدرش را درست جلوی چشمان او کشت!

چارلیز ترون

چندین سال پیش شارلیز به رسانه‌ها گفته بود که:
«وقتی 15 ساله بوده پدرش در یک تصادف رانندگی کشته شده است.»

و بعد موضوع مورد بحث را عوض کرده بود. اما حقیقت چیز دیگری است! پدر این بازیگر برنده اسکار مردی فحاش و ظالم بود و چارلیز نیز کودکی سختی را در ژوهانسبورگ گذراند. حالا می‌فهمیم که دلیل اصلی اینکه چارلیز از دوران کودکی اش حرف نمی‌زند و می‌خواهد آن روزها را فراموش کند این است که در خانواده ای پر از دعوا و بدون مهر و محبت زندگی کرد. مادرش هم برای اینکه بتواند از خودش و دخترش محافظت کند به شوهرش شلیک کرده و او را می‌کشد.

والیدن او شترمرغ پرورش می‌دادند. «پدرم اغلب اوقات در مزرعه مست می‌کرد و نه تنها با مشت‌های گره کرده به خانه می‌آمد، بله گاهی اوقات تفنگ به دست می‌گرفت و ما را تهدید می‌کرد. یک روز او واقعا ماشه را کشید، اما مادرم درست در لحظه آخر توانست تفنگ را از دست او بقاپد و برای محافظت از خودش و من به پدرم شلیک کند...»

لیگتون میستر و بوریس مویسیو

هر دوی این‌ ها در زندان به دنیا آمدند.

چه کسی فکر می‌کرد که ستاره‌های برنامه «دختر پرحاشیه» لیگتون میستر و بوریس مویسیو گذشته‌ای شبیه به هم داشته باشند؟! هر دوی آنها در زندان به دنیا آمدند. مادر لیتون به خاطر قاچاق مواد مخدر به 10 سال زندان محکوم شده بود و مادر بوریس هم زندانی سیاسی بود.

لِرا کودریاوتِسِوا

شوهر دوم او به خاطر تجاوز جنسی و دزدی به زندان افتاد.جک نیکلسون

خواهر او برایش مادری کرد.

جک نیکلسون

اولین بار مجله تایم در سال 1976 این راز را کشف کرد که خواهر جک نیکلسون درواقع مادر او بوده و بزرگش کرده و زنی که خود جک فکر می‌کرده مادر واقعی اش است مادربزرگش بوده!

تری‌ هاتچر

او توسط عموی خود مورد تجاوز جنسی قرار گرفت.

توبی مگوایر

پدر او سارق بانک بود!

توبی مگوایر

اپرا وینفری

او در سن 14 سالگی یک بچه داشت.

اپرا وینفری

آنجلینا جولی

معشوقه پیشین آنجلینا جولی الان مادر خوانده دوقولوهایش است!

آنجلینا جولی

دو بازیگر آنجلینا جولی و جنی شیمیزو در رابطه‌شان بیش از دو دوست معمولی هستند! آنها درگذشته عاشق یکدیگر بودند و الان هم خودشان می‌گویند هنوز نیروی کشش و جاذبه قدرتمندی آنها را به هم متصل می‌کند.

این کشش به حدی قوی است که آنجلینا از جنی خواست که مادرخواندگی دوقلوهایش را قبول کند.

وودی آلن

او با دختر خوانده اش ازدواج کرد.

وودی آلن

لوسی لیو

او زمان بچگی اش در کارخانه کار می‌کرد.

لوسی لیو

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ