فرزندان ستاره های مشهور چه هنرهایی دارند؟! (قسمت2) + عکس
آیا همه بچه ها راه پدر و مادرشان را ادامه می دهند؟ ستاره های هالیوود چطور؟! فکر می کنید فرزندان تمام ستاره ها هنرمند می شوند

فرزندان ستاره های هالیوود که راه هنر را در پیش گرفتند

شاید خیلی ها فکر کنند فرزندان ستاره های معروف مانند والدینشان هنرمند می شوند؛ اما اینگونه نیست. آنها هم مانند افراد عادی ممکن است به حرفه دیگری علاقه نشان دهند، یا اینکه بعضی ها هم تحت تاثیر هنر پدر و مادر قرار گرفته و به هنر روی اورند.
در این پست می خواهیم فرزندان ستاره های مشهور که قدم در راه هنر گذاشتند را معرفی کنیم:


بیشتر بدانید : فرزندان ستاره های مشهور چه هنرهایی دارند؟! + عکس

لیلی رز دپ- بازیگر و مدل

لیلی رز دپ دختر جانی دپ و بازیگر فرانسوی ونسا پارادایس جذابیت بی نظیر ظاهری مادرش را به ارث برده است. او از وقتی کمی بزرگ شد با شغل های زیادی در صنعت مد بمباران شد! و وقتی تنها 18 سال سن داشت، از قبل به عنوان چهره نمادین عطر دیور انتخاب شده بود. تا قبل از این او طولانی مدت در این حرفه کار نمی کرد، چون قبل از هر کاری لازم بود نصایح مالی پدر و مادرش را در مورد کار گوش دهد.

لیلی رز دپ,دختر جانی دپ,بازیگر 
لیلی رز دپ دختر جانی دپ

لیلی مو شین- بازیگر

شاید ما رابطه هشت ساله بین کیت بکینسال و  مایکل شین که سالها قبل بوده را فراموش کرده باشیم؛ اما ثمره زندگی آنها لیلی مو شین اکنون 19 ساله است. لیلی در چندین فیلم از جمله Click  و  در Underworld: Evolution  یک نسخه جوان تر از مادرش را بازی کرده است. با این حال به نظر می رسد او انتخاب کرده برای مدتی  روی دوره های کالج تمرکز کند.

 لیلی مو شین,کیت بکینسال,مایکل شین
لیلی مو شین دختر کیت بکینسال و مایکل شین

لیو فرندلیچ Liv Freundlich – مدل

لیو فرندلیچ دختر جولین مور بازیگر دیگر بزرگ شده است. او در حرفه مدلینگ و برای برندهای مختلفی چون J. Crew کار کرده است. برندهای مطرحی که برای یک دختر نوجوان 16 ساله بسیار برانگیزاننده است.

 لیو فرندلیچ,جولین مور
لیو فرندلیچ دختر جولین مور


جین کری- خواننده

جیم کری کمدین معروف سال های متمادی با دخترش جین کری روی فرش قرمز ظاهر می شد. حالا این دختر کوچک 30 ساله شده و برای خودش در حرفه موسیقی نام و نشانی بهم زده است. او به برنامه امریکن آیدل ملحق شده و جدیدا خواننده لیدر گروه خودش یعنی جین کری بند Jane Carrey Band شده است. او همچنین در گذشته در سن پایین طلاق را تجره کرده، اما خوشبختانه رابطه ای با مواد مخدر ندارد.

 جیم کری,جین کری
جین کری دختر جیم کری


آوا فیلیپ- مدل

آوا فیلیپ وقتی کنار مادرش ریس ویتراسپون قرار می گیرد مشخص می شود که چقدر بزرگ شده است. تخمین زده می شد که او راه پدر و مادرش را ادامه داده و بازیگر موفقی شود؛ اما در حال حاضر به حرفه مدلینگ رو آورده است. آوا فیلیپ تنها 17 سال دارد و وقت زیادی دارد؛ او می تواند با بازی کردن در فیلم ها بیشتر دیده شود.

آوا فیلیپ, دختر ریس ویتراسپون 
آوا فیلیپ دختر ریس ویتراسپون


لورین نیکلسون- فیلمسازی

لورین نیکلسون به واسطه پدر معروفش جک نیکلسون به شهرت رسید، اما قطعا به واسطه نامش در صنعت فیلم سازی نیز قابل احترام است. این بازیگر جوان سال 2011 در فیلم Soul Surfer بازی کرد. اما بعد از آن فیلم ترجیح داد در پشت صحنه به کار هنری بپردازد و جدیدا اولین فیلمش به نام «قایق زندگی» Life Boat را ساخته است.  لورین نیکلسون مدرک دانشگاهی هم از دانشگاه  Brown گرفته، پس می توانیم بگوییم اولین دختری است که ثابت می کند تنها با نام پدرش معروف نیست و به زودی خودش را به دنیای هنر ثابت می کند.

لورین نیکلسون,دختر,جک نیکلسون
لورین نیکلسون دختر جک نیکلسون


بیشتر بدانید : سلبریتی هایی که فرزندان شان را در خارج از کشور به دنیا آوردند + تصاویرتهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ