«رابرت پتینسون» بازیگر مطرح سینمای هالیوود از رژیم غذایی و تمرینات سخت برای بازی در نقش ابرقهرمانی بتمن توضیح می دهد

ورزش های دشوار رابرت پتینسون بازیگر نقش بتمن ۲۰۲۱

بتمن ۲۰۲۱ در شرایطی مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد که شیوع کرونا مشکلاتی را برای دست‌اندرکاران این فیلم به وجود آورد. نقش اصلی این فیلم را رابرت پَتینسون بر عهده خواهد داشت. پتینسون که بازیگر، مدل و نوازنده‌ی هالیوود است با سری فیلم‌های گرگ‌ومیش به شهرت رسید و حالا قرار است رول یک بتمن را نیز به عهده بگیرد.

البته یکی از حاشیه‌های جالب بتمن ۲۰۲۱ و خود رابرت پتینسون این است که او در مصاحبه‌ای گفته بود «هیچ برنامه‌‌ی خاصی برای تناسب اندام به خاطر بازی در نقش بتمن ۲۰۲۱ ندارم». اما به تازگی اعلام کرده برای بازی در این نقش رژیم غذایی خاصی را دنبال می‌کند.

رابرت پتینسون در فیلم بتمن 2021
رابرت پتینسون در فیلم بتمن 2021

رابرت پَتینسون گفته به خاطر اینکه بتواند از عهده‌ی این نقش برآید:


نوشیدن الکل، مصرف گوشت‌های فرآوری‌شده و غذاهای سرخ‌کرده را قطع کرده
تمرین بوکس می‌کند و در ساحل به تمرینات نظامی می‌پردازد
روزانه ۵ تا ۱۰ کیلومتر می‌دود
برای ورزش شکم نیز پنج دقیقه نرمش هوازی می‌کند و سپس دوچرخه می‌زند و از حرکات دیگرش نیز دمبل کنار خم، کرانچ دبل و حرکت سوپرمن است. او برای هر ست نیز ۲۵ حرکت در نظر گرفته.

او در مصاحبه‌اش گفته: «وقتی فیلم‌های ابرقهرمان‌هارو که نگاه می‌کنی، مثل راک، هِمسوُرت یا رابرت داونی جونیور با خودت می‌گی نکنه دارم اشتباه ورزش می‌کنم؟» او در ادامه‌ی حرف‌هایش گفته با چند نفر از افراد مذکور صحبت کرده و از اضطرابش بابت بازی در چنین نقش چالش‌برانگیزی گفته.

تمرینات رابرت پتینسون برای فیلم بتمن 2021
تمرینات رابرت پتینسون برای فیلم بتمن 2021

او در این مصاحبه اعلام کرد: «موضوع اینه که باید پارو از محدودیت‌ها فراتر گذاشت و به جایی رسید که بدونی می‌تونی پیش‌نیازهای جسمی نقش‌و به دست بیاری. باقی ماجرا دیگه به جلوه‌های ویژه و باقی مسائل توی صحنه‌ی فیلمبرداری مربوط می‌شه، اما در کل خیلی هیجان‌انگیزه.»

اما چه دلیلی داشته که پتینسون در مصاحبه‌ی اولش چنان حرفی بزند که هیچ برنامه‌‌ی خاصی برای تناسب اندام به خاطر بازی در نقش بتمن ۲۰۲۱ ندارد؟ ماجرا از این قرار است که او ید طولایی در این کار دارد و خبرنگاران را سرگردان می‌کند و حتی کارگردان فیلم‌هایش را هم سر کار می‌گذارد. روزنامه‌ی گاردین اخیراً در گزارشی نوشته:

«او بسیار شوخ‌طبع است و رابرت اِگِرز، یکی از کارگردان‌هایی که با او کار کرده او را شبیه اندی کافمَن می‌داند و می‌گوید «نمی‌شه متوجه شوخی‌هاش شد و می‌پرسی واقعاً موضوع چیه؟» او حتی تا جایی پیش می‌رود که به گزارشگری می‌گوید داستان فیلم انگاشته را نمی‌داند و گزارشگر هم مجبور می‌شود تا با کارگردان این فیلم، کریستوفر نولان، تماس بگیرد تا ببیند واقعاً پتینسون در آن فیلم حضور دارد یا نه. اما جواب نولان به گزارشگر این است: جذابیت راب اینه که بدون اینکه بفهمی سر کارت می‌ذاره.»

رابرت پتینسون در فیلم انگاشته
رابرت پتینسون در فیلم انگاشته

تولید فیلم بتمن به دلیل شیوع کرونا از اواسط ماه مارس متوقف شد اما انتظار می‌رود فیلمبرداری در انگلستان به زودی آغاز شود. شرکت وارنر برادرز اعلام کرده در پیش‌نمایش فیلم انگاشته فیلم‌های جدید این کمپانی نیز معرفی می‌شوند و بدین‌ترتیب باید منتظر بتمن و پتینسون باشیم که به زودی پا به پرده‌ی سینماها خواهند گذاشت. کمپانی وارنر برادرز همچنین اعلام کرده در جشنواره‌ی کامیک‌کان که ۲۲ آگوست برگزار می‌شود پنلی هم به فیلم‌های دی‌سی موویز خواهد پرداخت که بتمن نیز جزئی از آن‌هاست. 

 

بیشتر بدانید : بیوگرافی رابرت پتینسون ستاره محبوب گرگ و میش +عکس

بیشتر بدانید : کارگردانی که رابرت پتینسون را در یک اتاق زندانی کرد!!

بیشتر بدانید : اولین پوستر منتشر شده از فیلم «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com


 
 

پربیننده های این بخش

 
X