5 تا از بهترین مکان های توریستی در فصل زمستان + عکس
در این گزارش شما را با مکان های توریستی جذاب و دیدنی ببرای فصل زمستان آشنا می کنیم. با ما همراه باشید

بهترین مقصدهای گردشگری در فصل زمستان

آیا شما به دنبال یک مکان توریستی برای فصل زمستان می‌گردید؟ بسیاری از مردم به دنبال جایی هستند که در فصل سرما هم لذت بخش بوده و بتوانند با خانواده خود در آنجا خوش بگذرانند.

بلغارستان/ اروپا

اگر دلتان می‌خواهد به اروپا سفر کنید می‌توانید به بلغارستان بروید که یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در فصل زمستان است.

بلغارستان

بلغارستان یکی از قدیمی‌ترین کشورهای اروپا ست  بنابراین شما می‌توانید جذابیت های واقعا خوب و وقایع و فستیوال های فرهنگی که در فصل زمستان برگزار می‌شود را نیز ببینید. اگر علاقه مند به اسکی هستید می‌توانید جاهای خوبی برای این ورزش مفرح پیدا کنید. براساس آخرین اطلاعات گردشگری بلغارستان فصل زمستان بیشترین مسافر از سراسر جهان را داراست.

موروکو/ آفریقا

مردم زیادی هستند که از آب و هوای سرد متنفرند؛ آنها دلشان می‌خواهد از هر جایی که به خاطر برف و سرما به رنگ سفید درآمده فرار کنند. پس اگر شما هم از این دسته از افراد هستید می‌توانید برای تعطیلات به موروکو در آفریقا بروید جاییکه همیشه هوا گرم هست و می‌توانید در کریسمس هم از هوای آنجا لذت ببرید.

موروکو

 در فصل سرما مردم زیادی تعطیلات خود را در موروکو می‌گذرانند و همچنین مغازه های زیادی برای خرید کردن وجود دارد.

آراهووا Arahova/ یونان

اگر عاشق کوهستان های برف پوشیده و مناظر زیبا هستید  می‌توانید سری به جنوب یونان بزنید. آراهووا مکانی زمستانی زیبا که در طول سال ساکت و آرام است اما در فصل زمستان آدم های زیادی را خواهید دید که از نقاط مختلف اروپا و اسیا بدانجا آمده اند.

آراهووا

پس اینجا مکانی بین المللی محسوب می‌شود که مردم را در فصل زمستان فرا می‌خواند. شما همچنین می‌توانید پناهگاه های زمستانی خوبی در اینجا پیدا کنید.

ویستلر Whistler/ کانادا

تعداد زیادی از مردم عاشق ماجراجویی هستند، حتی زمانی که هوا سرد است و برف می‌بارد. اگر شما از این دسته افراد هستید پس به ویستلر کانادا بروید چونکه می‌توانید از اسکی و اسنوبورد لذت ببرید.

http://www.seemorgh.com/uploads/1390/11/Whistler-winter.jpg

مردم زیادی از آمریکا و کانادا به اینجا می‌آیند تا از این پناهگاه سردسیر با مناظر زیبایش لذت ببرند.

 بالی/ اندونزی

اگر بودجه زیادی ندارید و اما می‌خواهید از تعطیلات زمستان لذت ببرید پس می‌توانید برای رفتن به بالی برنامه ریزی کنید.

بالی

آب و هوا در بالی آرام و ملایم است و اصلا هیچ سرمای استخوان سوزی وجود ندارد. پس می‌توانید هم از زمستان لذت برده و هم به کنار دریا بروید.

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ