تتت

در این مطلب قصد داریم شما را با ۵ سریال جدید و مورد انتظاری که در ماه فوریه منتشر خواهند شد و بسیاری انتظار آن ها را می کشند آشنا کنیم

 سریال های خارجی جدید تلویزیون

ابرقهرمان های در سال های اخیر بیش از هر شخصیت کلیشه ای دیگری دنیای سینما و تلویزیون را قرق کرده اند. در حالی که وارد ماه فوریه (بهمن و اسفند) شده ایم، بسیاری از علاقمندان دنیای تلویزیون برای دیدن سریال های ابرقهرمانی جدید لحظه شماری می کنند؛ سریال هایی مانند «The Umbrella Academy» از سرویس نتفلیکس و «Doom Patrol» از دنیای ابرقهرمانی دی سی. در حالی که هر ماه سریال های جدیدی معرفی شده و بینندگان تلویزیون و شبکه های استریمینگ، گزینه های بی شماری برای انتخاب دارند، در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۵ سریال جدید و مورد انتظاری که در ماه فوریه منتشر خواهند شد و بسیاری انتظار آن ها را می کشند آشنا کنیم.

 سریال «Doom Patrol»

سریال «Doom Patrol» داستان یکی از دوست داشتنی ترین گروه های دنیای ابرقهرمانی دی سی را روایت می کند: مرد رباتی، مرد منفی، زن انعطاف پذیر و جین دیوانه که توسط یک دانشمند امروزی به نام دکتر نایلز کلودر (رییس) رهبری می شوند.

سریال جدید,سریال خارجی جدید,یهترین سریال خارجی
سریال «Doom Patrol»


هر کدام از این شخصیت ها تصادف هایی هولناک داشته اند که به آن ها توانایی های خارق العاده و فرا انسانی داده اما همزمان باعث تغییر چهره و زخم های بسیار بد در صورت و بدن آن ها شده است. این تیم درد کشیده و ستمدیده، از طریق رییس خود هدفی برای ادامه زندگی پیدا می کنند، مردی که آن ها را برای بررسی عجیب ترین پدیده هایی که در دنیا رخ می دهند و همچنین دفاع از زمین در برابر تهدیدهای داخلی و خارجی دور هم جمع کرده است. «Doom Patrol» گروهی از انسان های عجیب و غریب دارای قدرت های خارق العاده است که برای دنیایی می جنگند که از آن ها خوشش نمی آید.

سریال «Russian Doll»- سرویس نتفلیکس

در سریال «Russian Doll» نادیا می میرد و جشن تولد ۳۶ سالگی اش را از سر می گیرد و این سیکل همچنان ادامه دارد. در واقع او در حلقه ای سورئال از زمان گرفتار شده و برای برون رفت از این شرایط باید کاری بکند که حوادث داستان را تشکیل می دهند.

سریال جدید,سریال خارجی جدید,یهترین سریال خارجی
سریال «Russian Doll»


 سریال «Whiskey Cavalier»- شبکهABC

بعد از یک شکست عشقی، ویل چیس با اسم رمز «Whiskey Cavalier» و با بازی اسکات فولی باید با یک مامور بدعنق و سختگیر سازمان سیا به نام فرانچسکا «فرانکی» تروبریج با اسم رمز «Fiery Tribune» و با بازی لورن کوهن (بازیگر نقش مگی در سریال «مردگان متحرک») همکاری کند.

سریال جدید,سریال خارجی جدید,یهترین سریال خارجی 
سریال «Whiskey Cavalier»


این دو با هم تیمی از جاسوسان بامزه و گاه احمقی را رهبری می کنند که به طور مرتب دنیا و یکیدگیر را نجات داده و در این مسیر پرفراز و نشیب، داستان هایی از رفاقت، عشق و سیاست های اداری را تجربه می کنند.

سریال «Miracle Workers»- شبکه TBS

اولین فصل از سریال آنتالوژی «Miracle Workers» در یک دنیای شبه بهشتی کمدی وار می گذرد. دانیل ردکلیف، استیو بوشمی، جرالدین ویسواناتان و کاران سونی از بازیگران اصلی این سریال هستند. ردکلیف نقش کریگ را بازی می کند، فرشته ای دون پایه که مسئولیت رسیدگی به دعاهای انسان ها را بر عهده دارد. بوشمی نیز نقش رییس او را بازی می کند که برای انجام پروژه های بعدی خود آماده می شود.

سریال جدید,سریال خارجی جدید,یهترین سریال خارجی
سریال «Miracle Workers»


برای جلوگیری از نابودی زمین، کریگ و دیگر فرشته داستان، الیزا (جرالدین ویسواناتان)، باید به یک دعای ظاهراً غیرقابل مستجاب شدن پاسخ دهند: این که دو نفر عاشق یکدیگر شوند. کاران سونی نیز نقش دست راست رییس را بازی می کند.

سریال «The Umbrella Academy»- سرویس استریمینگ نتفلیکس

برادران و خواهرانی عجیب و غریب پس از مرگ پدرشان دور هم گرد آمده و قدرت های فرا انسانی آن ها پرده از رازهای شوکه کننده خانوادگی شان بر می دارد و آن ها متوجه می شوند که تهدیدی بزرگ و ویرانگر زمین را تهدید می کند. سریال «The Umbrella Academy» مورد انتظارترین سریال سرویس نتفلیکس است که بسیاری از طرفداران سریال های ابرقهرمانی انتظار آن را می کشند.

سریال جدید,سریال خارجی جدید,یهترین سریال خارجی
سریال «The Umbrella Academy»


 

بیشتر بدانید : سریال های خارجی 2018 با بیشترین تعداد بیننده + عکس

بیشتر بدانید : 13 مینی سریال جذاب برای فصل پاییز + عکس

بیشتر بدانید : مروری بر طولانی ترین سریال های هالیوود +عکس

بیشتر بدانید : سریال هایی که نباید تماشا کنید!/ از بازی تاج و تخت تا واکینگ دد


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X