نظر باران کوثری درباره بازی آرمان درویش در "ملکه گدایان" + عکس
باران کوثری در نشست خبری سریال "ملکه گدایان" درباره نقش خود در این سریال و بازی آرمان درویش و اصرارش برای حضور نداشتن در تلویزیون صحبت کرد

چرا باران کوثری نقش افرا در "ملکه گدایان" را پذیرفت

 نشست خبری بازیگران و عوامل سریال «ملکه گدایان» در کلاب هاوس برگزار شد. در این برنامه باران کوثری با اعلام اینکه بیماری کرونایش بهبود یافته گفت:«دو سه روز هست که دوباره سر کار می‌روم و در مرحله نقاهتم و تازه کرونایم خوب شده.

صحبت های باران کوثری درباره عدم حضورش در تلویزیون
صحبت های باران کوثری درباره دلیل عدم حضورش در تلویزیون

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت:

نقشم در «ملکه گدایان» بسیار نقش متفاوتی است. نقشی که بعید است بازیگری ردش کند.

سالهاست با انجمن حمایت از کودکان کار همکاری دارم و در این سریال هدف‌ مان این نبوده که کسی از این کودکان سواستفاده کند.

من خیلی وسواس ندارم که با یک گروه ثابت بازیگر کار کنم. اما کارم برایم خیلی جدی است و در بازیگری تعارف و شوخی ندارم. پس تنها مسئله‌ام این است کسی که جلویم بازی می‌کند همینقدر بازیگری برایش جدی باشد و آرمان درویش اینطور بود و این دغدغه را داشت. وقتی این جدیت را در همکارم ببینم دیگر هیچ مشکلی ندارم.

پیش از این با بچه‌ها و بچه‌های کار همکاری داشتم و رابطه خوبی با بچه ها دارم. به نظرم بچه‌ها نوعی از بازیگری دارند که کاملا ناب است و بی تعارف به آنها نگاه می‌کنم و یاد می گیرم.

هر بازیگری هرچقدر هم تلاش کند که متفاوت باشد، بخشی از اعتقاد و خودش در نقش همراهش می‌شود و فکر می‌کنم سرسختی افرا از علاقه من به اینگونه زن‌‌ها می‌آید.

باران کوثری: اصرار دارم در تلویزیون نباشم

سریال کار کردن برایم آسان نیست و به جای سپری کردن مدت طولانی با یک نقش، ترجیح می دهم در نقش‌های متفاوت بازی کنم. مگر مثل «دندون طلا» یا «ملکه گدایان» بخواهم زمان طولانی با نقشم سپری کنم وگرنه اصراری به سریال بازی نکردن ندارم. منظورم البته سریال تلویزیونی نیست. آن را اصرار دارم حضور نداشته باشم نه در سریال نه در هیچکدام از برنامه‌‌ هایش. ولی در پلتفرمها اگر نقش جذابی پیشنهاد بشود حتما بازی می کنم.» 

 

بیشتر بدانید : دفاع باران کوثری از خودش: سنگر را خالی نمی کنم! + تصاویر

بیشتر بدانید : حرف های جنجالی و جسورانه باران کوثری: نسل خشمگینی هستیم! + عکس

بیشتر بدانید : باران کوثری کرونا گرفت/ سرنوشت "ملکه گدایان" چه می شود؟

بیشتر بدانید : باران کوثری از دلایل ممنوع التصویری اش می گوید!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: سینما دیلی