پرنده ماه تولدتان از شما چه می گوید: ماه‌های تولد معمولا از پر رمز و رازترین گزینه‌‌هایی هستند که روان شناسان را...

 

پرنده ماه تولدتان از شما چه می گوید: ماه‌های تولد معمولا از پر رمز و رازترین گزینه‌‌هایی هستند که روان شناسان را به سوی خود جلب می‌کنید و بر همین اساس انها افراد را به رنگ‌ها، گل‌ها، میوه‌ها و پرندگان مختلفی تشبیه می‌کنند که می‌توانند رازهای مگوی شخصیتی را بازگو سازند.


اول فروردین تا 25فروردین(شاهین)
مقتدر و توانا هستید. معمولا با مهارتی که در کارها و عملتان دارید می توانید از موانع بسیار سخت عبور کنید و در نهایت زرنگی ابن کار را به گونه‌ای انجام می‌دهید که چندان انرژی خود را به هدر ندهید.


26فروردین تا 22 اردیبهشت(مرغابی)
برای رسیدن به هدف هر رنجی را به جان می‌خرید،اما با این حال برای شما هدف وسیله را توجیه نمی‌کند.
گاهی بی دقت می‌شوید، بنابراین ضررهایی می‌بینید.


23اردیبهشت تا 19خرداد(قمری)
طبیعتا ارامش طلب هستید و از یک زندگی عاشقانه لذت می‌برید و به ندرت از ان خسته می‌شوید. بردبار،سازگار و در عین حال جذاب هستید.


20 خرداد تا 16 تیر(عقاب)
شخصیتی بسیار محترم دارید. هیچ‌گاه به دنبال کارهای بیهوده نیستید و می‌توانید تنها با یک نگاه گیرا و نافذ خود مخالفان خویش را سر جایشان بنشانید.بخش بسیار قوی و ممتاز شخصیت شما ان است که قادرید از جنبه‌های نا‌چیز و مادی فرا تر رفته و ماورای ان را ببینید.


17 تیر تا 13مرداد(بلبل)
معمولا قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می‌رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید. هر چند بعضی‌ها اعتقاد دارند که حرف‌های شما به عمل نمی‌رسد.


14مرداد تا 10شهریور(مرغ ماهیخوار)
شخصیتی رنگی و پر زرق و برق دارید که همیشه مشتاق رویارویی هستید و از این کار لذت می‌برید. مهمترین مسائل پیرامون خود را به مرور با خونسردی حل و فصل می‌کنید بسیار حساس و تیزهوشید.


11 شهریور تا 7مهر(قو)
همانند قو مغرور و سربلندید وشخصیتی پیچیده دارید.با اینکه در ظاهر شخصی بسیار ارام و راحت هستید اما در باطن برای سازگار کردن خود با محیط اطراف و سرعت دنیای مدرن بسیار تلاش می کنید. بندرت عصبانی می‌شوید و سعی می‌کنید با همه در تفاهم و تعامل باشید.


8مهر تا 5ابان(دارکوب)
سختگیر و سختکوش هستید با طاقتی بسیار بالا. برای حمایت از ایده‌ها و عقایدتان به راحتی خواستار حمایت دیگران می‌شوید. برخی اوقات به نظر حواس پرت می‌ایید، اما این فقط ظاهر شماست!


6ابان تا 3اذر(باز کوچک)
ذهن هوشیارتان به شما این امکان را می‌دهد که از یک موضوع به موضوع دیگری بپرید بدون اینکه تمرکز خود را از دست بدهید! با اراده بسیار زیاد روی اهداف خود متمرکز می‌شوید و از انچه در اطرافتان می‌گذرد اشفته و مضطرب نمی‌گردید.


4اذرتا 2دی(کلاغ)
به غایت گیرا، پر انرژی و مقاوم هستید و همچنین با هوش، در نتیجه در حل مشکلات بسیار ماهر و زبر دست می‌باشید.عاشق رقابت می‌باشید و از طبیعت،جنگل و اصولا محیط‌های بکر طبیعی بسیار لذت می‌برید.


3دی تا30دی(حواصیل)
جذاب و متفکرید و معمولا تنها و منزوی به نظر می‌ایید. در عبوراز مسیر زندگی ممکن است در باتلاق هم گرفتار شوید، اما انقدر محکم و استوارید که از این مشکلات موفق بیرون می‌ایید.


1بهمن تا 28بهمن(سینه سرخ)
شما یک برونگرای خونسرد هستید که طبع گرم خود را معمولا پنهان می‌کنید و گاهی خود رای می‌باشید. بسیار خانواده دوست هستید، اگرچه گاهی کمی ستیزه جو می‌شوید.


29 بهمن تا اخر اسفند(سهره)
زرنگ، حساس و گوش به زنگ هستید. ذاتا فردی اجتماعی و خونگرمید، چون معتقدید در جمع به نوعی احساس امنیت میرسید که افراد در جای دیگه نمی‌توانند ان را بیابند. منظم و اهل ورزش هستید.

 
 


مطالب مرتبط:
 
با 10 سوال شخصیت خود را کشف کنید!!
 
شما چه جور شخصیتی دارید؟
 
طالع بینی گروه خونی
 
 

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ

www.seemorgh.com/entertainment
 
منبع: جاماسپ