گروه AB فارغ از مراقبت و بی‌نیاز از توجه.. گروه خونی B فعال.. گروه خونی A تیپ سرد.. گروه خونی O تیپ گرم....
 
 
گروه AB فارغ از مراقبت و بی‌نیاز از توجه
حدود 4%مردم گروه خونی AB+ و 1%گروه خونی AB- دارند.

خصوصیات:

اجتماعی، سخت‌گیر نیستند، غمخوار ودلسوز، دیپلماتیک، اهل گشت و گذار، خلاق، غیر قابل پیش بینی، هنرمند، انعطاف‌پذیر، ترشرو و درخود! مخلوطی از تضادها، خجالتی در مقابل بعضی‌ها، بی‌باک وگستاخ با بعضی دیگر، برونگرا و درونگرا، گاهی غیرقابل پیش‌بینی است و گاهی ظاهراً بسیار آرام و خونسرد به نظر می‌رسند.قدرت خلاقه زیادی دارند، توانا در پیدا کردن مشکلات و دور زدن آنها، علاقه‌مند به محیط شهری، به آسانی خسته می‌شوند. به نظر می‌رسد که هر کاری که انجام می‌دهند از روی اجبار است. هرگز کاری را برای قدردانی انجام نمی‌دهند. اسرارآمیز بنظر می‌رسند.در فعالیتهای اجتماعی می‌توانند هماهنگ ظاهر شوند علاقه‌مند به ایجاد رابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای این کار نمی‌کنند.
 
گروه خونی B فعال
حدود 9% از مردم جهان دارای گروه خونی B+ و 2%هم دارای گروه خونی B- هستند.
 
خصوصیات:
بشاش وخوشرو، خوش بین، فعال، حساس، مهربان، فراموش‌کار، آشفته، درهم و سازمان نیافته، پرسروصدا، خودپسند و خودبین، پرانرژی و جدی در راه رسیدن به هدف، معمولاً جزو بهترین افراد تیم می‌شوند و افراد تکرویی هستند. اغلب کارها را با روشهای خودشان انجام می‌دهند و خودکفا هستند. شخصیتهای ماجراجو و دلیر، علاقه‌مند به داشتن یک راه مشخص و مخصوص، موجوداتی اجتماعی وعلاقه‌مند به مهمان‌داری هستند. علاقه‌مند به حفظ روابط هستند و خودشان در این زمینه تلاش می‌کنند.
 
گروه خونی A تیپ سرد
حدود 34% از مردم دارای گروه خونی A+ و 6%دارای گروه خونی A-هستند.

خصوصیات:

مطیع و آرام، دقیق، دلسوز و غمخوار، فداکار، مودب، درستکار، وفادار، احساساتی، درونگرا و کمی دستپاچه. حتی در مواقع آشوب و غضب آرام و خون سرد هستند. نسبت به نظرات عمومی حساس‌اند. اغلب درون‌گرا هستند در برخورد با دیگران خجالتی و کمرو هستند یا حتی مریض به نظر می‌رسند کمی بدبین هستند. برای روابط ارزش قائل بوده و نسبت به دیگران وفادارند. نسبت به تغییرات تردید دارند. دوست‌داران طبیعت و گریزان از جمعیت وشلوغی هستند. به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن ومخفی برای خود نیازمندند. عموماً دودل و غیر قاطع‌اند. برای حضور در کارهای تیمی آماده هستند مخصوصاً وقتی دستوری به آنها داده شود. علاقه‌مند به ایجاد رابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای اینکار نمی‌کنند.
 
گروه خونی O تیپ گرم
حدود38%مردم جهان دارای گروه خونی O+ و 6%دارای گروه خونی O- هستند.

خصوصیات:

بی‌پروا، با اراده، مغرور، بخشنده، اجتماعی، با انرژی، برونگرا، رک و صریح، واقع گرا، نمایشی، عمومی، مثبت، مستقل، ریسک پذیر، نا‌فرمان، بی‌اعتبار، لجوج و خودمحور. به آسانی دوست می‌شوند و با جریانات همراه شده و به فرصت‌ها چنگ می‌زنند. برای شروع یک پروژه یا شکار یک ایده و نظر صریح هستند. درفعالیت‌های سازمان یافته خوب عمل می‌کنند. دربعضی موارد چندان دقیق نیستند و احساسات زیاد و قوی از خود نشان می‌دهند. ممکن است به سرعت مخالفت عمیق خود را با یک نظر بیان کنند اما معمولاً این مخالفت پایدار نیست. کارگشایانی سنتی، محرک و کمی لاف‌زن هستند.
احساسات خود را خیلی نشان می‌دهند اما در برخورد با دیگر گروهای خونی این بیان اظهارات متغیر است. نوعی ظرافت ذاتی و فطری دارند. شخصیت‌های اجتماعی و پر زرق و برق هستند میتوانند در حوادث و بحران‌ها سازگاری خوبی داشته باشند. لغات و کلمات به آسانی به سراغ آنها می‌آیند. خجالتی نیستند و رک و صریح احساسات درونیشان را فاش می‌کنند. جاه طلب‌اند اما گاهی با جزییات سرگرم می‌شوند. علاقمند به حفظ روابط هستند و خودشان در این زمینه تلاش می‌کنند.
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ(www.seemorgh.com/entertainment)