شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینكه نیكبخت با اطلاع از این موضوع در تلاش است تا با یك تیم عربی به توافقاتی دست یابد. كمیته انضباطی اوایل فصل ...
 
این خبر غافلگیركننده در حالی این روزها از باشگاه پرسپولیس شنیده می شود كه این بازیكن پرسروصدا و جنجالی یك سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد.گفته می‌شود مسوولان سازمان لیگ و كمیته انضباطی براساس منشور اخلاقی و پرونده های علیرضا واحدی نیكبخت چنین تصمیمی گرفته اند و آن را شفاها به اطلاع مدیران باشگاه پرسپولیس رسانده اند. این در حالی است كه ظاهرا مسوولان سازمان لیگ از ابللاغ كتبی به باشگاه پرسپولیس مبنی بر محرومیت علیرضا واحدی نیكبخت از حضور در رقابت های لیگ برتر خوددداری كرده اند.
از سویی دیگر شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینكه نیكبخت با اطلاع از این موضوع در تلاش  است تا با یك تیم عربی به توافقاتی دست یابد. كمیته انضباطی اوایل فصل گذشته رقابت های لیگ برتر اعلام  كرده بود اگر هر بازیكن یا مربی براساس معیارهای انضباطی و منشور اخلاقی 051 امتیاز منفی در پرونده اش درج شود از حضور در رقابت های لیگ برتر محروم شده و فقط می تواند در لیگ دسته اول جام آزادگان به فعالیت بپردازد. بر همین اساس در نیم فصل دوم خبری منتشر شد كه تاكنون 031 پوئن منفی در پرونده علیرضا واحدی نیكبخت درج شده و او در آستانه محرومیت از حضور در رقابت های لیگ برتر است.مسوولان سازمان لیگ چندی پیش با ارسال نامه ای به مدیران عامل باشگاه های لیگ برتری تاكید كرده بودند قبل از عقد قرارداد با مربیان جدید، درباره وضعیت آنها كسب اطلاع كنند چرا كه برخی از مربیان لیگ برتری از حضور در رقابت های لیگ برتر محروم شده اند.
 در این باره شایعاتی درباره محرومیت فیروز كریمی، فراز كمالوند، فرهاد كاظمی، نادر دست نشان و... منتشر شده بود كه با واكنش شدید مربیان نامبرده همراه بود.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: noandish.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X