بعد از حرف و حدیث‌های فراوان درباره این برنامه، عادل فردوسی‌پور بود که سکوت را شکست و از پخش سری جدید 90 خبر داد. حالا او و همکارانش به وعده‌ای که داده‌اند عمل می‌کنند...
 
بی‌خوابی دوباره به سر اهالی فوتبال می‌زند؛ وقتی دوشنبه شب‌ها عادل فردوسی‌پور دوباره برنامه 90 را روی آنتن می‌فرستد. او طبق قولی که داده بود، از روز 30 شهریور، با برنامه جذابش میهمان فوتبالی‌ها خواهد بود و این بدان معنی است که 90 دوباره با تمام شفافیتش به جان فوتبال می‌افتد تا بامداد سه‌شنبه را برای همه جذاب کند.
بعد از حرف و حدیث‌های فراوان درباره این برنامه، عادل فردوسی‌پور بود که سکوت را شکست و از پخش سری جدید 90 خبر داد. حالا او و همکارانش به وعده‌ای که داده‌اند عمل می‌کنند. یکی از مسئولان برنامه که تمایلی ندارد نامش فاش شود، به خراسان می‌گوید:«دستیار اول عادل پیش ما آمد و گفت برای اولین دوشنبه بعد از ماه رمضان خودتان را آماده کنید...» پس دوربین‌های نود با آن لوگوی پرسروصدایشان از هفته هفتم لیگ دوباره در زمین‌های فوتبال آفتابی می‌شوند. آن فرد ادامه می‌دهد: «تازه این بار قرار است آب و روغن برنامه بیشتر هم باشد.» او توضیح می‌دهد که این خبر را الیاسی دستیار اول فردوسی‌پور به او همکارانش اعلام کرده. «برای پخش زنده مراسم احیا به یكی از حسینیه‌ها رفته بودیم که ایشان هم آمدند و به بچه‌ها گفتند خودتان را آماده کنید که 30 شهریور اولین برنامه بعد از تعطیلی روی آنتن می‌رود.»
90، حالا به راحتی نفس می‌کشد و این بار در زمان حضور شخص دیگری در ورزش به حیات خود ادامه می‌دهد. دیگر همه می‌دانند نیمی از موانعی که در راه پخش این برنامه وجود داشت به سازمان تربیت‌بدنی و شخص علی‌آبادی برمی‌گشت ولی حالا دیگر علی‌آبادی در سازمان حضور ندارد و جای او را علی سعیدلو گرفته است. مسئول برنامه 90 لبخندی می‌زند و می‌گوید: «البته هنوز هم یکسری فشار روی این برنامه وجود دارد. اما تا مردم طرفدار برنامه هستند، کسی نمی‌تواند آن را تعطیل کند.»
 90 در 10 سال گذشته در استودیو 14 جام‌جم روی آنتن می‌رفت اما با تغییراتی که در آنجا به وجود آمده، در استودیو 11 تهیه می شود. تا پیش از این برنامه فوتبال برتر از استودیو 14 پخش می‌شد اما به دلیل آنکه ساعت برگزاری بازی‌های لیگ برتر دیرتر شده، این برنامه در پخش روی آنتن می‌رود. در حال حاضر برنامه سلامت و یک برنامه دیگر از استودیو 14 پخش می‌شوند. اما مسئول برنامه 90 در این باره توضیح می‌دهد: «به دلیل پخش این برنامه‌ها و وجود دکور برنامه فوتبال برتر در این استودیو، دیگر 90 نمی‌تواند از آنجا پخش شود. الان کار دکورسازی این برنامه در استودیو 11 تمام شده که خیلی زیباتر از گذشته است. در این باره توضیحی نمی‌دهم تا خودتان آن را ببینید.»
 90 نه تنها از نظر دکوری تغییر کرده، بلکه در ماهیت خود هم تغییراتی ایجاد کرده است. بعد از آنکه برنامه فوتبال برتر خیلی ریز مسائل داوری و فنی بازی‌های لیگ را بررسی می‌کرد دیگر همه باور کرده بودند جایی برای 90 وجود نخواهد داشت. ولی حالا این برنامه تغییر رویه داده تا هر روز جا برای عادل و برنامه‌اش بازتر شود. این موضوعی است که از سوی یکی از مسئولان برنامه هم تأیید می‌شود: «خب، در بحث داوری به احتمال زیاد 90 شاهد تغییراتی خواهد بود و حداقل از دو داور برای قضاوت یک صحنه استفاده می‌شود که این کیفیت کار را بالاتر می‌برد. تغییرات دیگری هم قطعا خواهد بود اما عادل تمایلی ندارد تا پیش از پخش برنامه کسی از آن‌ها خبردار شود.»
 
 گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: noandish.com
 
مطالب جالب دیگر:
تیر برق شگفت انگیز در استان هرمزگان! (+عکس)
شهر دوقلوهای چشم‌آبی با موهای بلوند و راز عجیب آن! (+عکس)
مدل زن مشهور انگلیسی در عراق می‌جنگد! (+عکس)
یک عکس عجیب، در واقع بسیار عجیب!!
پسری که 4برابر دیگران است، با قدرتی استثنایی!! (+عکس)
نوزادی که شرایط تولدش را کسی فراموش نخواهد کرد!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش