صورت عجیب و غریب بازیگر زن سرشناس بینندگان را شوکه کرد! عکس
چهره دمی مور بازیگر سرشناس هالیوودی در یک فشن شو باعث تعجب طرفداران وی شد

حضور دمی مور در مراسم فشن شو

در هفته‌ای به نام Haute Couture (که معنای تحت اللفظی آن دوخت سفارشی یا مد سطح بالا است.) که هر ساله برای نمایش لباس و متعلقات آن در فرانسه برپا میشود، بسیاری از برند‌های مشهور دنیا شرکت میکنند. این هفته جزو بزرگترین رخداد‌های مد در دنیا به حساب می‌آید که امسال نیز با وجود محدودیت کرونا در پاریس شهر مد از ۲۲ تا ۲۷ ژانویه برگزار شد.

یکی از برند‌های معروف این نمایش‌ها Fedni بود.  خانه لباس مشهور Fedni (مد و فشن که ایتالیایی است) که بیشتر محصولات خر و چرم ارائه می‌کند، نیز در این رویداد بزرگ فشن شرکت داشت و دمی مور روز چهارشنبه مدل شوی لباس این برند در پاریس بود.

چهره او در این نمایش به قدری عجیب بود که بیشتر مانند جادوگران به نظر می‌آمد. قسمت بالایی صورتش برآمده و بیرون زده، پایین گونه‌ها بسیار فرو رفته بود. زمانی که برای نمایش لباس روی صحنه راه میرفت، تقریباً هیچ‌کس این هنرپیشه زیبای سابق نقش اول، زن در فیلم روح، را نشناخت.

او که برای سالیان دراز، راز جوان ماندنش نقل محافل بود اکنون با این قیافه با سیلی از سرزنش‌ها و طعنه‌های مردم روبرو شد. از سال‌ها پیش همواره شایعه انجام جراحی پلاستیک زیبایی در مورد او رواج داشته است.


چهره عجیب دمی مور در این فشن شو

چهره عجیب دمی مور در این فشن شو

حدود ۲۰ سال پیش این شایعه بر زبان‌ها افتاد که دمی مور برای بازی در فیلم Charlie's Angles جراحی زیبایی با هزینه ۲۵۰ هزار دلار انجام داده است. اما این ادعا همواره از سوی این بازیگر رد شده است او بار‌ها اعلام کرده است که نمی‌خواهد با جراحی پلاستیک صورت خود را جوانتر نشان دهد و معتقد است که تیغ جراحی او را خوشحال نمی‌کند.

او در مصاحبه با روزنامه دیلی میرور گفت: درست است من از سرعت پیر شدنم بسیار ناراحتم و با اینکه این روند پیری را پذیرفته ام، اما بسیاری اوقات از گذر عمر شکوه دارم. باید اعتراف کنم وقتی روبروی آینه می‌ایستم نمی‌توان چهره ام را باور کنم و به آینه می‌گویم: داری دروغ میگی این من نیستم. اما با خودم فکر می‌کنم این مسائل اجتناب ناپذیر است و به سن و شرایط زندگی بر می‌گردد. می‌بایستی همه چیز را در روند پویای زندگی بپذیریم، این قسمتی از زندگیست.

اما ظاهر عجیب او در شوی لباس فندی در هفته مد، حرف و حدیث بسیاری را بر سر زبان‌ها انداخت. کامنت‌های بسیاری علیه او در اینستا نوشته شد.

وی در پاسخ کامنت‌های منفی با ارایه این عکس نوشت که تمام آن قیافه عجیب و غریب فقط آرایش و گریم و کنتور بر روی چهره اش بوده است.

دمی مور سه فرزند دارد و اکنون به عنوان مدل، در شو‌های مد و فشن دنیا برای برند‌های مشهور، مشغول به کار است.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir