دست و بال دایی برای زدن حرف های پشت پرده تیم ملی و اینکه شب بازی با امارات چه اتفاقاتی در سرزمین اعراب افتاده بود در نود بسته بود.او می‌خواست تا این اتفاق برای همیشه به عنوان یک راز برایش باقی بماند...
 
راز مگوی علی دایی از بازی ایران و امارات ، فرار دو ملی پوش از اردو بود!
دست و بال دایی برای زدن حرف های پشت پرده تیم ملی و اینکه شب بازی با امارات چه اتفاقاتی در سرزمین اعراب افتاده بود در نود بسته بود.او می‌خواست تا این اتفاق برای همیشه به عنوان یک راز برایش باقی بماند. وقتی بامداد جمعه و در برنامه نود علی دایی در مورد تیم ملی و نتایجی که آن زمان گرفته بود حرف می‌زد در لابلای صحبت هایش این حرف را به میان آورد:
«در مرحله مقدماتی جام جهانی تمام تیم های گروه ما که به جام جهانی صعود کردند امارات را شکست داده بودند،اما ما به دلیلی که نمی‌توانم آن را بیان کنم و برای همیشه پیش خودم نگه اش می‌دارم نتوانستیم امارات را شکست دهیم».
دایی این حرف را زد تا روی اتفاقی که در امارات افتاده بود سرپوش بگذارد.درست چند روز پس از اتفاقی که روی زبان دایی نمی‌چرخد تا آن را از رسانه ملی بیان کند،بیشتر روزنامه ها این اتفاق را روی جلد بردند و به صورت کاملا کد دار پرده از ماجرا برداشتند.اما اصل ماجرا چه چیزی بوده که سرمربی وقت تیم ملی از آن به عنوان عاملی برای توقف مقابل امارات نام برده است؟
ماجرا خبری بود که همان زمان رسانه ای و البته خیلی زود از سوی فدراسیون تکذیب شد تا همه درباره اش سکوت کنند اما 18 ماه بعد دایی با زبان بی زبانی بر آن اتفاق تلخ مهر تائید می‌زند.
شب قبل از بازی با امارات و در حالی که دو بازیکن ملی پوش ایران اردوی تیم را ترک کرده بودند دایی متوجه این قضیه می‌شود.آنها تا صبح روز بعد به هتل بر نمی‌گردند و این اتفاق خشم دایی را به همراه دارد. آن شب دایی تا صبح در لابی هتل نشسته بوده و منتظر شاگردانش ماند تا ببیند چه ساعتی به هتل بر می‌گردند. آن دو بازیکن که هر دو سابقه سالهای متمادی زندگی در امارات را داشتند. شب را به خانه مجردی شان رفتند و ساعت 9 صبح روز بعد به هتل برگشتند.
این اتفاق در حالی افتاده است که وقتی آنها به هتل بر می‌گردند دایی حرفی به آنها نمی‌زند و فقط برای اینکه ثابت کند مچ آنها را گرفته است نگاه معنی داری به آنها می‌کند.
البته در این بین نباید فشار فدراسیون برای عدم رسانه ای شدن این خبر را نادیده گرفت.مقامات فدراسیون از جمله علی کفاشیان تاکید می‌کنند تا دایی چشمش را روی این قضیه ببندد و به خاطر منافع ملی، به همان اخم و کنایه پس از رویت آنها در لابی هتل بسنده کند.
دایی پس از آن این دو بازیکن را در بازی با امارات بازی می‌دهد و اصلا به روی خودش هم نمی‌آورد که چه چیزی را دیده است.این همان اتفاقی بود که دایی با توجه به اینکه این دو بازیکن از مهره های کلیدی تیم ملی بوده اند مجبور به قرار دادن شان در ترکیبت اصلی مقابل امارات شده است.
ساوی مقابل امارات نه ربطی به مسائل سیاسی داشت و نه ربط به دعوا و درگیری در اردوی تیم ملی. ماجرا شیطنت دو بازیکن سرشناس و البته حرفه ای ایران بود که در باشگاه های سرشناس اروپایی بازی می‌کنند. آنها که حتما در اردوی تیم باشگاهی‌شان هم می‌توانند اینگونه مخفیانه فرار کنند!
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: jahannews.com
 
مطالب جالب دیگر:
عکس‌های دختری که شبیه عروسک است!!
عکس‌های تلفن همراهی به شکل لنگه کفش آدیداس!!
موتور سیکلت‌های جدید و عجیب پلیس لندن! سه چرخه برعکس!! (+عکس)
عکس: مد جدید، تزئین ماشین ترحیم برای جوان ناکام!
چرا جدایی و شکست عشقی سخت است؟!
ساخت ساختمانی شبیه پلی استیشن برای عاشقان PS3! (+عکس)
زوج 38 و 23 ساله ایرانی رکورد زدند! در یک سال 3 بار طلاق!!
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X