شباهت توماس تولبرت با موها، ریش و سبیلی به سفیدی برف با بابا نوئل یا سانتا كلاوس مانند سیبی است كه از وسط نصف كرده اند. این شباهت با اینكه موجب شهرت توماس شده اما گاهی نیز برایش دردسر ساز می شود...

شباهت توماس تولبرت با موها، ریش و سبیلی به سفیدی برف با بابا نوئل یا سانتا كلاوس مانند سیبی است كه از وسط نصف كرده اند. این شباهت با اینكه موجب شهرت توماس شده اما گاهی نیز برایش دردسر ساز می شود.
به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از ایستواردوژور، توماس تولبرت به اندازه ای شبیه بابا نوئل است كه اغلب كودكان هنگام مشاهده او از وی تقاضای عكس یادگاری یا امضا می كنند.
با این حال، گاهی شباهت توماس به بابانوئل به مذاق برخی خوش نمی آید. اخیرا توماس برای گردش به دیسنی ورلد فلوریدا رفته بود. اندكی بعد وقتی كودكان در پارك تفریحات دیسنی به دور توماس جمع شدند، كاركنان پارك كه مایل نبودند ستارگانی مانند میكی ماوس و دانلد داك تحت الشعاع  حضور توماس قرار بگیرند از او خواستند یا كودكان را از خود دور كند یا از پارك بیرون برود.توماس كه نمی خواست كودكان را برنجاند از پارك دیسنی ورلد بیرون آمد. این ماجرا واكنش های منفی رسانه ها را علیه مدیریت پارك برانگیخت و مدیریت پارك دیسنی ورلد در دفاع ازخود مدعی شد كه از توماس نخواسته كه پارك را ترك كند.
پس از این ماجرا نیز برای توماس تعداد زیادی بلیت ورودیه رایگان به پارك از سوی مدیریت ارسال شد. اما توماس به شبكه NBC News گفت كه دیگر هرگز پا به پارك های  تفریحات دیسنی نخواهد گذاشت.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: jamejamonline.ir

مطالب جالب دیگر:

تصاویر عروس‌هایی که لباس‌هایشان از دستمال توالت ساخته شده است!!
خلاقیت فوق العاده جالب یک دانشجو باعث شد که استاد به او صفر ندهد!
5 دختر 19ساله امریکایی که کار جنگیری انجام می دهند!!! + عکس
طلاق‌های عجیب و خنده‌دار ایرانی

 
 

پربیننده های این بخش

 
X