... 30 سال پیش آ فانگ یک زن جوان بود که در یک کارخانه تولید بشکه‌های چوبی کار می‌کرد و عاشق یکی از همکارانش در کارخانه شد. این روزنامه دلیل شکست عشقی این زن را...

 

یک زن تایوانی که در عشق دوره جوانی‌اش شکست خورده، خود را به مدت 30 سال در خانه حبس کرده است

روزنامه یونایتد دیلی نیوز (UDN) نوشت در 30 سال گذشته، آ فانگ 56 ساله هیچ گاه پایش را از خانه خود در شهر تاینان، واقع در جنوب تایوان، بیرون نگذاشته و فقط از مادرش پرستاری می‌کرده است.

اما اکنون مادرش به خاطر تصادف با خودرو بستری شده و برای همین همسایگان و بستگان برای آ فانگ غذا و پوشاک فراهم می‌کنند.

30 سال پیش آ فانگ یک زن جوان بود که در یک کارخانه تولید بشکه‌های چوبی کار می‌کرد و عاشق یکی از همکارانش در کارخانه شد. این روزنامه دلیل شکست عشقی این زن را ذکر نکرد، اما نوشت این شکست اثر روانی عمیقی بر آ فانگ گذاشت و به همین خاطر او دیگر پایش را از خانه بیرون نگذاشت.

برادران و خواهران آ فانگ ازدواج کرده و رفته‌اند. او اکنون با مادر و خواهر کوچک‌ترش که کور و عقب‌مانده ذهنی است در خانه دو طبقه‌شان در تاینان زندگی می‌کند.

او حتی اگر بیمار شود از رفتن به بیمارستان اجتناب می‌کند. به گفته یکی از همسایگان آ فانگ، مادرش مجبور بود برای او دارو تهیه کند.

آ فانگ با وجود آنکه سه دهه است خود را محبوس کرده، در سلامت کامل به سر می‌برد و در عکسی که روزنامه UDN از او منتشر کرده است او که پوستش به شدت سفید است، بر روی صندلی خانه‌اش لَم داده بود.مطالب جالب دیگر:
مردی که خود را تغییر داد!(+عکس)
آیا دچار آلزایمر می‌شوید؟«تست»
جنیفر لوپز احساساتی شده است!
مردی با 300 سوراخ بر روی صورت!! (+عکس)
آلوده ترین اشیاء دنیا!
آیا دچار آلزایمر می‌شوید؟«تست»
بیل گیتس شرکت جدید تاسیس کرد!
هنرنمایی بر روی قهوه!

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ

www.seemorgh.com/entertainment
منبع: همشهری آنلاین