... این تلفن همراه فوق مدرن تنها به واسطه تکان داده شدن شارژ شده و از این رو کاربر هیچ نگرانی درخصوص شارژ کردن باتری آن نخواهد داشت. این تلفن همراه از ترکیبی از...

Atlas Kinetic طرح عجیبی از تلفن همراه است که در آینده‌ای نه چندان دور تولید آن آغاز خواهد شد و مهمترین ویژگی آن عدم نیاز به باتری است!
 

این تلفن همراه فوق مدرن تنها به واسطه تکان داده شدن شارژ شده و از این رو کاربر هیچ نگرانی درخصوص شارژ کردن باتری آن نخواهد داشت.
این تلفن همراه از ترکیبی از آلومینیوم و شیشه ساخته خواهد شد و پیش بینی می‌شود با قیمت هنگفتی روانه بازار شود.
 
 
این تلفن همراه به گونه‌ای طراحی شده است که بخش مرکزی شیشه‌ای یاقوتی آن، قسمت شارژ کننده گوشی را پوشانده و هیچ تأثیری در زیبایی ظاهری آن نخواهد داشت.
شارژ این تلفن همراه دقیقا با الگوبرداری از ساعت‌های قدیمی سوئیسی است که تنها با تکان داده شدن به حرکت خود ادامه می‌دهند.
 
البته در این تلفن همراه فوق مدرن نشانی از آپشن‌های ویژه‌ای همچون پخش کننده چند رسانه‌ای نیست، با این حال عدم نیاز به شارژ کردن آن یکی از مهمترین ویژگی‌های این محصول عنوان شده است.
نکته جالب درخصوص این تلفن همراه شکل ظاهری آن است که با تمامی تلفن‌های همراه ساخته شده متفاوت بوده و بیشتر به ساعت مچی بدون بند شباهت دارد.
 
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: عصر ایران
 
 
مطالب جالب دیگر:
مترسک!
ماری که سزارین شد!! (+عکس)
قارچی با قیمت هر کیلو 4 تا 10 میلیون تومان!
اعتقاد کودکان به وجود خداوند در هنگام تولد!
تصاویر بزرگترین سگ‌های دنیا!
روبان قرمز چطور به نشان ايدز تبديل شد
تصاویر بزرگترین سگ‌های دنیا!
اولين گروه خوانندگان زن رپ در عربستان!!‌ (+عکس)