آیا به تقدیر و دست سرنوشت اعتقاد دارید؟ شاید خواندن ماجرای عجیب و باورنکردنی زندگی این دو خواهر امریکایی دید شما را نسبت به تقدیر و سرنوشت کاملا عوض کند. زمانیکه یک دختر نوجوان به دنبال ...
 آیا به تقدیر و دست سرنوشت اعتقاد دارید؟ شاید خواندن ماجرای عجیب و باورنکردنی زندگی این دو خواهر امریکایی دید شما را نسبت به تقدیر و سرنوشت کاملا عوض کند. زمانیکه یک دختر نوجوان به دنبال هم اتاقی در شهری که قرار بود درآنجا دانشگاه برود بود هرگز تصور نمیکرد که دست تقدیر چگونه او را غافلگیر خواهد کرد.
او در دانشگاه به دنبال یک هم اتاق بود که متوجه دختری با شباهت فراوان به خود شد. آنها خیلی زود با هم دوست شده و متوجه شدند که از بسیاری جهات به هم شباهت دارند.با توجه به اینکه هردوی آنها به وسیله تخمک بارور شده اهدایی به دنیا آمده بودند این احتمال وجود داشت که با هم نسبتی داشته باشند اما فاصله زیاد بین شهرهای محل سکونتشان شک و تردید را وارد این فرضیه میکرد. این دو دختر 18 و 19 ساله امریکایی در تعطیلات تابستانی با خانواده های خود صحبت کردند و با بررسی مدارک پزشکی شخص اهدا کننده در مراکز پزشکی دو شهر متفاوت مشخص شد این دو دختر با هم خواهر بوده و یک پدر مشترک دارند.
آنها متوجه شدند که از نظر سلیقه و خلق و رفتار بسیار به هم شبیه هستند به طوریکه لباسهای فراوانی دارند که کاملا شبیه هم است. آنها با قرار دادن یک عکس دو نفره در صفحات فیس بوک خود  میگویند : دست نامرئی سرنوشت بدون توجه به فاصله زمانی و مکانی و شرایط افراد را آنطور که باید کنار هم قرار میدهد.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: pardad.ir

مطالب جالب دیگر:
عروسکی که قرار است جای مادران را در خانه بگیرد!! + عکس
عکس های نیکی کریمی در هند
اقدام رمانتیک نوعی پرنده برای جذب ماده!! + عکس
عکس منتخب روز / شکار لحظه ها در مراسم گلدن گلوب

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X