زمانی که نفس های دختر 11 ساله به شمارش افتاده بود سرانجام مادر و پدر از خواندن انجیل دست کشیدند و اورژانس را خبر کردند در حالی که ...

یک زن آمریکایی که به جای تلاش برای درمان پزشکی دختر بیمارش به دعا متوسل شده و این دختر چندی پیش براثر عوارض دیابت جان خود را از دست داد، گناهکار شناخته شد.
در حالی که «مادلین نیومن» دختر 11 ساله چند روز قبل از مرگش، علائم بیماری دیابت را از خود بروز داده و محتاج درمان‌های پزشکی بود، مادر 41 ساله این دختر تنها به خواندن دعا بسنده کرده و از این طریق درصدد درمان دخترش بود.
در پی اهمال این مادر ، دختر 11 ساله روز 23 مارس براثر عوارض دیابت جان خود را از دست داد.
یک قاضی آمریکایی با بررسی این پرونده، «لیلانی نیومن»،اهل ایالت ویسکانسین، را به دلیل بی مبالاتی و قتل غیرعمد دخترش گناهکار تشخیص داد و گفته می‌شود 25 سال زندان در انتظار اوست.
نیومن در طول بازجویی ها به پلیس گفته است: "خداوند از دخترش مراقبت می‌کرد و دعا و نیایش برای سلامتی وی تنها چیزی بود که او احتیاج داشت."
در همین حال پدر این دختر نیز متهم به همکاری با همسرش در قتل غیرعمد دخترشان است.
هرچند تاریخ دادگاه صدور حکم تاکنون تعیین نشده اما وکیل لیلانی نیومن گفت: "موکلش فرجام خواهی خواهد کرد."
براساس این گزارش روز 23 مارس زمانی که نفس های دختر 11 ساله به شمارش افتاده بود سرانجام مادر و پدر از خواندن انجیل دست کشیدند و اورژانس را خبر کردند در حالی که دیگر دیر شده بود و این دختر جان سپرد.
دادستان این پرونده، خانواده نیومن ها را «متعصبان مذهبی» نامید که اجازه دادند دخترشان بمیرد. وی در این باره گفت: "حتی مراقبت های اولیه پزشکی نیز جان مادلین را نجات می داد. آنها فرصت کافی برای نجات جان این دختر را در اختیار داشتند."
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: asriran.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X