یک شهروند تهرانی با ادعای کسب مجوز از سازمان محیط زیست یک قلاده شیر را در منزل خود نگهداری می‌کند...

صاحب این شیر که در منطقه ولنجک تهران زندگی می‌کند گفت: از کودکی علاقه فراوانی به این حیوان داشته‌ام و حالا که به آرزوی خود رسیده‌ام خیلی خوشحالم.
مشاهدات نشان می‌دهد که این شهروند تهرانی هراز گاهی شیر تربیت شده اش را برای هواخوری به خارج از خانه می‌آورد و او را در خیابانهای اطراف خانه اش می‌گرداند.
اینکه وی چگونه توانسته این شیر نر 8 ماهه را به خانه بیاورد و از کجا این حیوان را خریده سئوالاتی بود که این شهروند از پاسخ به آنها خودداری کرد.
این شهروند گفت: تنها من نیستم که شیر در خانه ام نگهداری می‌کنم و کسانی را می‌شناسم که ببر و پلنگ هم نگهداری می‌کنند.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا همسایگان از بابت نگهداری این حیوان شکایتی از او ندارند گفت: تا حالا که کسی شکایتی نکرده است. ضمن آنکه من مجوزهای لازم برای نگهداری این حیوان را از سازمان محیط زیست اخذ کرده ام.
نگهداری و پرورش حیواناتی نظیر شیر، پلنگ و خرس در میان برخی از شهروندان مرفه تهران و دیگر شهرهای بزرگ کشور افزایش چشمگیری پیدا کرده است و در همین رابطه پلیس تهران سال گذشته با شکایت همسایگان، فردی را به جرم نگهداری از دو قلاده خرس دستگیر کرده بود.
دکتر آرش مقدمی متخصص و مشاور دامپزشکی چندی پیش از افزایش نگهداری سوسمارهای درختی " ایگوآنا " و " کروکودیل ها"به عنوان حیوان خانگی در میان طبقات مرفه  خبر داده و گفته بود: بعد از پخش سریال تلویزیونی "مرد هزار چهره" فروش این جانور به شدت افزایش یافته است.
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: jahannews.com
 
مطالب جالب دیگر:
انسان‌های نخستين چپ دست بودن یا راست دست؟!
این عکس ها مونتاژ نیستند و با رایانه درست نشده!!
زن ماساژوری که یکباره پولدارشد!! (+عکس)
رابطه اسرار آمیز جرج کلونی با یک پیشخدمت رستوران!
اس ام اس 105 (ویژه انتخابات)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X