مسافر ایتالیایی پرواز 447 هواپیمایی فرانسه برای تعطیلات به همراه همسرش به برزیل رفته بود كه به دلایلی موفق نشد خود را به این پرواز برساند. وی به خیال خود از مرگ جان سالم به در ‌برد ...

منابع خبری امروز اعلام كردند، یك مسافر زن ایتالیایی كه به دلیل جا ماندن از پرواز 447 هواپیمای برزیل-فرانسه كه در اقیانوس اطلس سقوط كرد، جان سالم به در برده بود، در یك حادثه رانندگی جان خود را از دست داد.
به نقل از روزنامه انگلیسی‌ "تایمز "، "یوهانا گانتالر " مسافر ایتالیایی پرواز 447 هواپیمایی فرانسه برای تعطیلات به همراه همسرش به برزیل رفته بود كه به دلایلی موفق نشد خود را به این پرواز برساند. وی به خیال خود از مرگ جان سالم به در ‌برد ولی دیگر خبر نداشت كه مرگ در كمین وی نشسته است.
بنا بر این گزارش، چند روزی از شادمانی یوهانا گانتالر به علت از دست دادن این پرواز نگذشت كه در وی در یك حادثه رانندگی جان ‌خود را از دست داد.
یك فروند هواپیمای ایرباس "آ 330 " شركت هواپیمایی فرانسه كه روز دوشنبه یازدهم خردادماه، از "ریودو ژانیرو " در برزیل به مقصد فرودگاه "شارل دوگل " پاریس پرواز می‌كرد، با 228 مسافر و خدمه كه اكثر آنان برزیلی و حدود 60 نفر فرانسوی بودند، بر فراز اقیانوس اطلس ناپدید شد.
 
شركت هواپیمایی ایرفرانس نیز اعلام كرد كه این هواپیما احتمالا در طوفان دچار صاعقه شده است و به نظر می‌رسد در پی آن به دلیل نقص الكتریكی سقوط كرده باشد.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemogh.com/Entertainment
منبع: jahannews.com
 
مطالب جالب دیگر:
پگاه آهنگرانی، عسل بدیعی، علی نصیریان در حال رای دادن!
مسئولی که اجازه دیده شدن ندارد!
جنیفر باید قید براد پیت را بزند!
علامت @ از كجا آمده است؟
خودکشی عجیب یک کانگرو!! (+عکس)
كفشی با 800 سال قدمت!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X