در یک اتفاق نادر در طول برگزاری آزمون‌های سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، یک داوطلب خانم ...

در یک اتفاق نادر در طول برگزاری آزمون‌های سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، یک داوطلب خانم که زمان به دنیا آوردن فرزندش فرا رسیده بود با درد زایمان رو به رو شد و قبل از پاسخگویی به سوالات به بیمارستان اعزام شد.
دکتر "ابراهیم خدایی"، معاون سازمان سنجش آموزش کشور روز شنبه در حاشیه بازدید از دانشگاه امیرکبیر- یکی از محل‌های برگزاری آزمون سراسری 1388 در رشته علوم انسانی با اعلام این مطلب اظهار داشت: روز پنجشنبه و در زمان برگزاری آزمون سراسری 1388 رشته علوم تجربی در یکی از حوزه‌های شهرستان شهریار، خانمی که زمان به دنیا آمدن فرزندش فرا رسیده بود، با درد روبه رو می‌شود، که مسوولان برگزاری آزمون در این حوزه با اورژانس او را به بیمارستان می‌رسانند.

معاون سازمان سنجش با اعلام این مطلب که این اتفاق حداقل در 10 سال گذشته، نمونه دیگری نداشته است، آن را جزو اتفاقات نادر در طول برگزاری آزمون‌های سراسری در ایران خواند و گفت: این خانم به دلیل این اتفاق، بخت خود را برای ورود به دانشگاه از دست داده است.

خدایی در پاسخ به پیشنهاد خبرنگار برای کمک به ورود این داوطلب به دانشگاه با توجه به اتفاقی که برای او افتاده است، اظهار داشت: سعی می‌کنیم تا آنجا که امکان دارد به وی در ورود به دانشگاه کمک کنیم، ولی امکان ادامه تحصیل این داوطلب در مقاطع روزانه و یا شبانه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دیگر وجود ندارد. نام این داوطلب از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نشده است.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: asriran.com
 
مطالب جالب دیگر:
خریدار ایرانی نیوكاسل ناپدید شد!
بازی جذاب Sonic Unleashed برای کلیه گوشیها - جاوا
چرا انساها بعد از مدتی دیگر رشد نمی‌كنند؟!
پسربچه شیطانی!!
7خرافه بین امریکائی‌ها!
خواهرانی که از قفسه سینه و شکم، کبد، دیافراگم بهم چسبیده بودندجدا شدند! (+عکس)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X