نشریه گاردین با اشاره به دلسوزی عجیب پلیس لندن برای تلف شدن سگ جامانده در اتومبیل پلیس، نوشت: این درحالی بود که پلیس درخصوص قتل معترض انگلیسی در اثر ضربات باتوم، آن را اتفاقی طبیعی خواند..

 

به نقل از گاردین، روز پنج‌شنبه گذشته یک سگ ‌پلیس به علت اشتباه و سهل‌انگاری نیروی پلیس در خودرو جا ماند و به علت گرمازدگی تلف شد. رییس پلیس این کشور اعلام کرد که همه نیروهای پلیس در این اقدام «مقصر» هستند.
در این گزارش آمده، این موضوع ناراحتی بی‌کران همه را برانگیخته و پلیس اعلام کرده است که تحقیقات خود را در رابطه با مرگ این سگ انجام خواهد داد. منابع مختلف پلیس نیز به سرعت عکس العمل نشان دادند و سخنگوی پلیس گفت که آنها به ضمانت‌های بیشتری از سوی نیروها نیاز دارند تا مطمئن شوند که این نوع اشتباهات دیگر رخ نخواهد داد.
این گزارش می‌افزاید، ‌مطمئناً این اقدام پلیس در عدم حفاظت از جان یک سگ درس‌هایی را به آن‌ها داد و می‌توان مطمئن شد که دیگر چنین اتفاقی رخ نخواهد داد، حال سوال اینجاست که آیا پلیس برای کشتن «یان تاملینسون» معترض 47 ساله با ضربات متعدد و وحشتناک به سرش، به همین اندازه ناراحت شده است؟
این نشریه انگلیسی با بیان این که گرچه جای خوشحالی است که آن‌ها از این اشتباه احمقانه خود ناراحت هستند، اما سوال اینجاست که پلیس مراقبت از سگ‌ها را به جان شهروندان مقدم می‌داند، اظهار داشت: زمانی که «تاملینسون» 47 ساله در جریان تظاهرات اول آوریل گروه 20 در لندن به علت اصابت‌های مکرر باتوم پلیس به سرش جان باخت، پلیس این قضیه را حاشا کرد، با تاخیر در مورد آن خبررسانی نمود و بعد هم آن را در هاله‌ای از ابهام و تاریکی قرار داد.
گرچه پلیس ابتدا سعی کرد کشته شدن این معترض را بر اثر حمله قلبی عنوان کند اما وقتی فیلم ضربه‌های پلیس به سر وی منتشر شد، دیگر جایی برای حاشا باقی نماند.
پلیس لندن حتی به راحتی ادعا کرد که خانواده این قربانی، از کشته شدن وی تعجب نکرده‌اند.
اگرچه منابع پلیس لندن اعلام کردند که فرد مذکور براثر حمله قلبی کشته شده اما فیلمی که از این حادثه گرفته شده بود همه چیز را مشخص کرد و اکنون حادثه مردن سگی در خودروی پلیس، این شائبه را ایجاد نموده که پلیس برای جان یک سگ ارزشی به مراتب بیشتر از یک شهروند قائل است.

 
 گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: inn.ir 
 
 
مطالب جالب دیگر: 
 اولین" کافي شاپ" ويژه بانوان محجبه!
 تاثیرجوک‌های جنسی در افزایش خشونت علیه زنان!
عجیب‌ترین هتل‌های جهان! (+عکس)
معرفی خوشبخترين مردم دنيا!
زنان اصول امنیتی آنلاین را بیشتر رعایت می‌کنند یا مردان؟!
 
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X