این 24 نفر با مردم در نواحی مختلف به ویژه در مناطق روستایی كه مردم زودباور هستند، تماس گرفته و خود را جن می‌نامیدند و پس از آن برای آن كه این جن‌های دروغین را از مردم دور كنند...

مقامات پلیس بنگلادش، 24 نفر را به اتهام فریب و ترساندن مردم با عنوان «جن‌نماها و جن‌گیرها» دستگیر و روانه زندان كردند.
«فرهادبن عمر‌الكیاس» ـ رییس پلیس منطقه «گوبین داگانج» در بنگلادش ـ در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فرانسه، گفت: این افراد شیاد از سادگی مردم استفاده كرده و از آن‌ها اخاذی می‌كردند.
این مقام مسوول پلیس افزود: این 24 نفر با مردم در نواحی مختلف بنگلادش به ویژه در مناطق روستایی كه مردم زودباور هستند، تماس گرفته و خود را جن می‌نامیدند و پس از آن برای آن كه این جن‌های دروغین را از مردم دور كنند، نزد آن‌ها رفته و با گرفتن مبالغی این كار را انجام می‌دادند.
در گزارشات پلیس مركز بنگلادش همچنین آمده است كه برخی از جن نماها و جن گیرها طی یك سال با فریب مردم به ثروت هنگفتی دست یافته بودند.
گفته می‌شود، این جن‌گیرها دور افرادی كه جن زده شده بودند، جمع شده و با خواندن جملات و عبارتی عجیب به اصطلاح این جن‌ها را دور می‌كردند.
«عبدالنور‌» ـ یكی از بازرسان پلیس بنگلادش ـ نیز گفت: من تاكنون در بسیاری از عملیات‌های مقابله و دستگیری این جن‌گیرها و شیادان شركت داشتم، اما این بار این 24 نیز بسیار متبحرانه شیادی كردند.
ما برای آن كه این افراد متقلب را دستگیر كنیم، تلفن‌ها را ردگیری كرده و از مردم درخواست كردیم تا در صورت تماس این افراد با عناوین مختلف نظیر «شاه‌جن‌ها»، ‌«جن‌گیرها» و غیره مراتب را به ایستگاه‌های پلیس اطلاع دهند.
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: fardanews.com
 
مطالب جالب دیگر:
فحش بدهید تا دردتان کم بشه!!
يك خواننده جديد شبيه نانسی عجرم! (+عکس)
هدیه ویژه دیوید بکام به ویکتوریا!!
آیا انسان می‌تواند با چشم باز بخوابد؟!
طالع شما در کدام برج است؟!
«آنجلینا جولی» گزینه «بهمن قبادی» برای فیلم بعدی‌اش!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X