نمی‌دونم چندبار پیش اومده كه احساس كنید بد شانس ترین آدم دنیا هستید، اما مطمئنا اگه این مطلب رو بخونید متوجه می‌شوید كه انقدر هم كه فكر می‌كنید بدشانس نیستید...

نمی‌دونم چندبار پیش اومده كه احساس كنید بد شانس ترین آدم دنیا هستید، اما مطمئنا اگه این مطلب رو بخونید متوجه می‌شوید كه انقدر هم كه فكر می‌كنید بدشانس نیستید.
خوزه 51 ساله عجیب ترین و بزرگترین غده مربوط به صورت را دارد كه در تاریخچه علم پزشكی سابقه ندارد.
او كه ملیتی پرتغالی دارد بخاطر وجود این تومور برروی صورتش در معرض خفگی قرار دارد و تنها راه نجاتش از این وضع این است كه یك عمل جراحی بسیار سخت و سنگین برروی صورتش انجام گیرد و او باید این عمل سنگین را تحمل كند.
بخاطر رشد این تومور تنومند به داخل چشمش، او بینایی یكی از چشمانش را از دست داد كه نتیجه آن بیكار شدن او از كارش بود. این تومور تمام دهان و زبان اورا تسخیر كرده و حتی باعث از بین رفتن لثه و دندانهایش شده است.
 

 
این غده در سن 11سالگی و در ابتدا به مانند یك ماه گرفتگی آغاز شد و هم اكنون دارای عمقی به اندازه 15 سانتی متر می‌باشد كه به علت ناهنجاری و خاصیت غیرطبیعی عروق شعریه و سیاهرگ او بوجود آمده است. رشد بیش از حد این تومور هنگامی آغاز شد كه او 16سال داشت.
خوزه اخیر به انگلستان سفر كرده است تا درمورد امكان جراحی و برداشت این تومور بحث كند.
نكته قابل توجه این است كه او بخاطر مذهبش{Jehovah’s Witness= دسته‌ای از مسیحیان كه به حكومت خداوند و بازگشت مسیح (ع) پس از 1000سال اعتقاد دارند} از انجام هرگونه عمل جراحی، تاكنون امتناع كرده است، چرا كه در مذهب او انتقال خون مجاز نمی‌باشد.
به همین علت پزشکان در لندن برنامه‌ای ترتیب داده اند كه جراحی او، كم كم و بدون انتقالات خونی صورت بگیرد.
 
تهیه و ترجمه:گروه سرگرمی سیمرغ/محمدنخستین پور
www.seemorgh.com/Entertainment
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب جالب دیگر:
نواری که "پته" برلوسکونی را روی آب ریخت !!
کوتاه و بسیار خواندنی از پسر معجزه!! (+عکس)
بازی جذاب رالی - برای کلیه گوشی‌ها
پیشنهاد عجیب به زنان برای مقابله با اسلام گرایان!!
عکس عریان همسر ساركوزی در حراجی!!
تاثیر ماه بر اخلاق انسان؟!
مردان بیشتر از سوسک می‌ترسند یا زنان؟!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X