شیخ "تاج الدین هلالی"،‌ مفتی مسجد امام علی، كه بزرگترین مسجد اهل سنت استرالیا است، طی سخنانی گفت: اگر گوشتی را بدون پوشش...

شیخ "تاج الدین هلالی"،‌ مفتی مسجد امام علی، كه بزرگترین مسجد اهل سنت استرالیا است، طی سخنانی گفت: اگر گوشتی را بدون پوشش، در مكانی قرار دهیم و گربه بیاید و آن را بخورد، در اینجا آیا گربه مقصر است؟! بنده معتقدم مشكل از زنان بی‌حجاب است.

در واكنش به این اظهارات عجیب شیخ هلالی، قاضی دادگاه عالی استرالیا گفت: این فرد آراء و نظرات عجیب و نژادپرستانه‌ای دارد. او حتی سال گذشته به بهانه‌ای پوچ، علیه یك رادیو محلی در استرالیا شكایت كرده بود.

در واكنش به اظهارات قاضی دادگاه عالی استرالیا، شیخ "تاج الدین هلالی" گفت: اولا به خاطر اظهاراتی كه در مورد زنان بی‌حجاب بیان كردم عذرخواهی می‌كنم زیرا منظورم این حرف نبود و برداشت غلطی از آن شد. ثانیا اظهارات قاضی دادگاه عالی، كینه توزانه است. او با اسلام و مسلمانان مشكل دارد.

وی در ادامه افزود: متأسفانه ما بارها و بارها دیده‌ایم كه این دادگاه به بهانه‌های مختلف مسلمانان را محاكمه كرده و مانع از فعالیت آنان شده است. ما از قاضی این دادگاه می‌خواهیم كه رسما از مسلمانان عذرخواهی كند زیرا رفتار و اظهارات او فتنه انگیز است و اختلاف میان مسلمانان و دیگر پیروان ادیان مختلف در استرالیا را افزایش می‌دهد و حتی ممكن است موجب به وجود آمدن خشونت و درگیری شود. ما در برابر اینگونه اظهارات ساكت نخواهیم نشست.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: abna.ir
 
مطالب جالب دیگر:
روشی برای تنبیه کودک! (طنز)
خداحافظی «پسر محبوب هالیوود»!
اولین پرنده آوازه خوان تاس در جهان کشف شد! (+عکس)
طراحی ساعتی مدرن! (+عکس)
10 فایده لبخند زدن!؟
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X