تاکنون والدین نگران وقت گذرانی زیاد فرزندان خود در اینترنت بودند...

تاکنون والدین نگران وقت گذرانی زیاد فرزندان خود در اینترنت بودند. اکنون سازمان حمایت از حقوق کودکان در ایتالیا با انجام یک نظرسنجی از 500 نوجوان بین 14 تا 17 سال دریافت که نوجوانان نیز می‌توانند در مورد والدین خود نگران این مسئله باشند.

این مصاحبه با هدف بررسی سطح کیفی روابط میان والدین و فرزندان در اوقات فراغت انجام شد. در این نظرسنجی 67 درصد از مصاحبه شوندگان اظهار داشتند که والدینشان به طور متوسط چهار ساعت در روز در مدت زمان استراحت خانه وبگردی می کنند. 56 درصد در پدران خود، 19 درصد در مادران خود و 25 درصد هم در پدر و هم در مادر خود استفاده مداوم از اینترنت را شناسایی کرده اند. 48 درصد از نوجوانان اظهار داشتند که والدین آنها رایانه شخصی مخصوص به خود را دارند.

33 درصد اظهار داشتند که والدین آنها اوقات خود را در شبکه‌های اجتماعی مثل اسکایپ و فیس بوک و در گردهماییهای مربوط به والدین می‌گذارنند. 15 درصد از آنها گفتند که والدینشان در بازیهای رایانه‌ای آنلاین شرکت می‌کنند.

در این خصوص رئیس سازمان حمایت از حقوق کودکان اظهار داشت: "در تمام این سالها ما به بررسی روابط میان ابزارهای ارتباط جمعی و نوجوانان مشغول بودیم اما به تازگی دریافتیم که در کنار مراقبت از کودکان باید مراقب والدین آنها هم باشیم. وقت گذرانی زیاد والدین در اینترنت به شدت ما را نگران می‌کند. در حقیقت والدین وظیفه مراقبت و تربیت نوجوانان را به عهده دارند و باید زمان آزاد خود را به این مهم اختصاص دهند".
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: baztabonline.com
 
مطالب جالب دیگر:
صبحت‌های برد پیت درمورد استفاده از ماری‌جوانا!
سوء استفاده از چاقی!!
آماری بسیار خواندنی: زنان و مردان غریبه چند دقیقه به یکدیگر نگاه می‌کنند؟!!
ساسانیان لهجه جنوبی داشتند!
ریحانا و جدیدترین خبر: عشق به یک پسر دربان و مدل!!
تصاویر زیباترین و جذاب‌ترین چهره‌های سیاسی!
لغت تازه و جالب در فرهنگ عامیانه آمریكا: «خیلی اوبامایی»!!
مغز دوم در شکم است!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X