ماهی‌های زينتی كه بر روی بدنشان عباراتی نظير «خوش شانسی»، «شانس و بخت»، «زندگی طولانی» و «شادمانی‌» حك شده باشد، تا 120 يوآن فروخته می‌شوند...
 
رسانه‌های دولتی چين اعلام كردند: ماهی‌های تاتو شده در اين كشور به بالاترين قيمت فروخته مي‌شوند و از طرفداران ويژه‌اي برخوردار هستند.
روزنامه «هوآژی متروپليس» چاپ پكن نوشت: بسياری از مغازه‌های ماهی فروشی زينتی در چين به دليل آن كه ماهی های تاتو شده دارند، از فروش بهتری برخوردارند.
 

بر اساس گزارش اين روزنامه، فروش اين نوع از ماهی‌ها برای اولين بار در سال 2005 ميلادی در بازار ماهی‌های زينتی باب شد و پس از آن به سرعت گسترش يافت، به گونه‌ی كه ماهی‌های زينتی كه بر روی بدنشان عباراتی نظير «خوش شانسی»، «شانس و بخت»، «زندگی طولانی» و «شادمانی‌» حك شده باشد، تا 120 يوآن فروخته می شوند.
اگرچه فروش اين نوع از ماهی‌های زينتی و آكواريومی نظر مساعد بسياری از علاقه مندان را به خود جلب كرده است، اما بسياری هم با اين روند مخالف هستند. چرا كه بر اساس نظر كارشناسان علوم زيستيی و جانوری تاتو بر روی بدن اين ماهی‌ها، ممكن است باعث آسيب رساندن به اين آبزيان شود،‌ اما با اين حال تاكنون قانونی برای جلوگيری از آن به تصويب نرسيده است.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Enterttainment
منبع: asriran.com 
 
مطالب جالب دیگر:
"محمد" محبوب ترين نام در کشور هلند!
فکر می‌کنید اگر صورت آنجلینا و برد پیت باهم ترکیب بشه، چه شکلی می‌شوند؟
نوزاد مرده‌ای که در تابوت زنده شد!!
اولین مسابقه بوسه در ایران: "ببوسید و برنده شوید"!! (+عکس)
فرشته نگهبانی که روی پل خودکشی مراقب افراد است!! (+عکس)
یک مرد ایرانی میخواهد نامش را به جومونگ تغییر دهد!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X