انگار چینی ها پس از كشتار ترك های مسلمان...

انگار چینی ها پس از كشتار ترك های مسلمان كشور خودشان، تصمیم گرفته اند به مقدسات مردم مسلمان ایران هم به موهن ترین شكل ممكن حمله كنند.
تا قبل از این Made In China حتی به تسبیح‌ها و جانمازهای ایرانیان رسیده بود و حالا كلمه "الله" و عبارت مقدس مسلمانان یعنی "بسم الله الرحمن الرحیم" را به قسمت پشت شلوارهای ایرانیان برده اند.
این شلوارهای جین زنانه در فروشگاه های افسریه، حوالی خیابان های اول و دوم به قیمت 21 هزارتومان در حراجی به فروش می‌رسند.
اكثر خریداران هم به نوشتار پشت جیب شلوار توجه نمی‌كنند و صرفا به خاطر قیمت و دوخت شلوار ان را خریداری می‌كنند. فروشنده هم اطلاعات چندانی در خصوص محل خرید شلوارها و... ارایه نمی‌دهد. البته برخی از خریداران به دلیل عبارت پشت شلوار از خرید آن امتناع می‌كنند.
 
 
به تصویر این شلوارهای جین چینی كه به تازگی به بازار ایران وارد شدند نگاه كنید، عبارت "بسم الله الرحمن الرحیم" كه "الله" آن دوبار تكرار شده است، روی جیب‌های عقب این شلوارهاست و یك بسم الله هم برعكس نوشته شده است.
در مكتب اسلام برای كلمه الله حرمت قائل شده اند. به طوری كه حتی  برای دست زدن به خط و نوشته آن باید وضو داشت و... و حالا درست در قسمت نشیمنگاه این شلوارها این كلمه گلدوزی شده و بدتر ان که در تهران - که خیلی‌ها دوست دارند ان را ام القرای جهان اسلام بنامند - به فروش می رسد!
با توجه به اینكه این شلوارها تازه به كشور وارد شدند، هنوز تعدادشان مشخص نیست ولی به دلیل آنكه در مارك داخلی شلوارها، عبارت "Made In P.R.C" مخفف عبارت "People Republic of China" به معنی جمهوری خلق چین درج شده است، به نظر می‌رسد تكذیب ملیت این كالاهای موهن و تازه وارد برای مسئولان كمی مشكل شود.
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: asriran.com
 
مطالب جالب دیگر:
شغل جدید مردان بیکار آمریکایی!
تصویر ماشین عروس عجیب در تهران!!
مسابقات ملکه زیبایی زنان زندانی!! (+عکس)
پوریا پورسرخ درباره عادت‌ها و اخلاق‌های خوب و بدش!!
نرم افزار ماه رمضان ضیافت الله برای کلیه گوشی‌ها
عینکی که شما را مجبور به پلک زدن می‌کند!! (+عکس)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X