"میوکی هاتویاما" ادعا می‌کند زمانی که جسم وی در...
 
به نقل از روزنامه تایمز چاپ لندن "میوکی هاتویاما" همسر نخست‌وزیر جدید ژاپن در کتاب جدید خود ادعا کرده است که به همراه آدم فضایی‌ها به سیاره زهره سفر کرده است.
روزنامه تایمز در گزارش خود آورده است نخست‌وزیر جدید ژاپن اگرچه در سیاست خارجی خود با مشکلاتی نظیر توسعه‌طلبی چین، برنامه اتمی کره‌شمالی و شیطنت روسیه روبروست اما وی هیچ نگرانی بابت روابط دوستانه خارجی ژاپن با اهالی سیاره ونوس ( زهره) نخواهد داشت چرا که همسر وی از دوستان اهالی زهره است و سال‌ها پیش با بشقاب پرنده سفری به آنجا داشته است.
 
همسر نخست‌وزیر جدید ژاپن نویسنده کتاب آشپزی نیز به حساب می‌آید
 
این روزنامه در ادامه اورده است: شخصیت متمایز "میوکی هاتویاما" به همین جا ختم نمی‌شود او یک هنرپیشه موسیقی، نویسنده کتاب‌های آشپزی، طراح لباس و یک شخصیت تلویزیونی به حساب می‌آید. او همچنین از دوستان "تام کروز" هنرپیشه آمریکایی نیز است و به طور خلاصه می‌توان او را در تمدن سیاسی آرام ژاپن شخصیتی یگانه دانست.
روزنامه تایمز افزوده است: به نسبت او "هاتویاما" که دو هفته پس از انتخابات روز یکشنبه هفته گذشته به مقام نخست‌وزیری خواهد رسید کمتر در کنار همسرش و در انظار عمومی ظاهر شده است اما همسر وی در ژاپن به نوعی در زمره شخصیت‌های مستعد تلویزیونی قرار می‌گیرد.
 
            همسر نخست‌وزیر جدید ژاپن نویسنده کتاب آشپزی نیز به حساب می‌آید 
 
میوکی هاتویاما در کتاب جنجالی خود که مدعی سفر به سیاره زهره شده است نوشته در زمانی که جسم وی در خواب به سر می‌برده، روحش با یک بشقاب پرنده سه‌گوش به سیاره زهره سفر کرده است.
وی در توصیف سیاره زهره آنجا را مکانی فوق‌العاده زیبا و کاملا سرسبز دانسته است و مدعی شده است که پس از بیدار شدن این مطلب را برای همسر سابقش که در اواسط دهه 1970 از وی جدا شد تعریف کرده اما وی ماجرا را یک خواب ساده دانسته است.
وی همچنین اظهار داشته است که هنگامی که این خواب را برای "یوکیو هاتویاما" همسر فعلی‌اش و نخست‌وزیر آینده ژاپن که طرز فکری کاملا متفاوت دارد تعریف کرده او از شنیدن این ماجرا خیلی خوشحال شده است.
کتاب مورد نظر "اتفاقات بسیار عجیبی که من با آنها برخورد کردم" نام دارد و به سفر ماوراء زمینی بیست سال قبل "میوکی هاتویاما" اختصاص دارد.
این کتاب که در سال گذشته منتشر شده است پس از پیروزی حزب دمکرات در انتخابات ژاپن محبوبیت خاصی یافت و اکنون محبوبیت آن به طرز قابل توجهی افزایش یافته است.
 

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: inn.ir
 
مطالب جالب دیگر:
تصاویر زیبایی از منزل شخصی مستر بین!!
چرا نیکول کیدمن از خواهر کوچکترش جوان‌تر است؟! (+عکس)
انتشار عکس‌های جنجالی و داغ ریحانا!!
دوست محمدرضا گلزار: گلزار لیاقت من را نداشت!
طلا گلزار، سوپرمدلی در لس آنجلس! (+عکس)
افزایش 7 برابری جنین‌های خیابانی!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X