ادعای جنجالی زن جوان درباره عروسک شیطانی و حسودش! عکس
ادعای عجیب یک زن جوان درباره عروسک  شیطانی و حسودش باعث جلب توجه رسانه ها شده است

ادعای زن جوان درباره عروسکش همه را شوکه کرد

اخیرا تصاویری عجیب از یک زن عاشق از پرو در صفحات مجازی به شدت منتشر شد و توانست با هزاران بازدید و واکنش‌های متعدد از جانب کاربران روبرو شود.

خانم جوانی به نام برلیز، از شهر کالائو واقع در پرو، اخیرا به خبرنگاران اعلام کرد که عروسک وی به نام دیزی که این عروسک را به عنوان هدیه‌ای از مادرش در روز کریسمس دریافت کرده بود، نسبت به او (زن جوان) حسود است و به همین دلیل به کسانی که با وی دوست هستند، آسیب می‌رساند.

آخرین قربانی این عروسک از زبان برلیز، نامزد وی بود که دیزی رابطه میان آن‌ها را برهم ریخت و اینک آن‌ها از یکدیگر دور هستند. همچنین برلیز گفت، دیزی به صورت خود به خود حرکت می‌کند، وسایل را به صدا در می‌آورد و یا حتی باعث شکستن آن‌ها می‌شود، از این رو برلیز این عروسک را بسیار حسود می‌داند که همیشه در حال رقابت با او است.

برای مثال، برلیز گفت: یک بار پدرش او را در اتاقش در آغوش گرفت که ناگهان چراغ‌های اتاق خاموش شدند یا حتی گفت که در چند سال گذشته، زمانیکه دخترخاله وی در اتاق برلیز برای خوابیدن حضور یافت، ناگهان به بیرون از اتاق دوید و گفت: تعدادی وسایل به صورت او پرتاب شده اند.

به همین دلیل برلیز، شب هنگام، صورت دیزی را به سمت دیوار می‌چرخاند تا دیزی او را تماشا نکند، اما زمانیکه از خواب بیدار می‌شد باز هم دیزی به سمت او می‌چرخید.

این اظهارات عجیب توانستند به شدت باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شوند و به مرور با واکنش‌های متعددی روبرو گشت.


عکس منتشر شده درباره این عروسک

عکس منتشر شده درباره این عروسکگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: rokna.ir