5 غذای ممنوعه که خانواده سلطنتی آنها را نمی خورند
شاید جالب باشد بدانید که خانواده سلطنتی بعضی غذا ها را به هیچ وجه نمی خورند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم

غذاهای ممنوعه در خانواده سلطنتی انگلیس

برخی فکر می‌کنند زندگی پادشاهی به معنای لذت بردن از انواع غذا و شیرینی است، اما واقعیت در انگلیس کاملاً متفاوت است، زیرا فهرست مواد غذایی خانواده سلطنتی انگلیس تعدادی از ممنوعیت‌ها را شامل می‌شود. ملکه الیزابت دوم و بقیه خانواده سلطنتی برای جلوگیری از بوی بد دهان و اختلالات معده، از خوردن غذا‌های خاص خودداری می‌کنند که توسط مجله آمریکایی hello به شرح زیر گزارش شده است.

۱. سیر و پیاز

کاملیا، دوشس‌کورنوال اظهار داشت افزودن سیر به هر غذایی هنگام مراسم نامزدی و مراسم سلطنتی ممنوع است. سرآشپز سابق در کاخ رویال دارن‌مک‌گرادی همچنین تأیید کرد که قوانین سلطنتی مانع از تهیه غذا‌های حاوی مقادیر زیادی سیر یا پیاز در غذا‌ها می‌شود.

۲. غذاهای دریایی

گرانت‌هارولد کارگر سابق خانواده سلطنتی، فاش کرد که یافتن خوراکی‌ها و غذا‌های دریایی به ویژه صدف در مسافرت‌ها دشوار است، زیرا آن‌ها مایل نیستند افراد خانواده سلطنتی دچار آلرژی و حساسیت شوند. وی توضیح داد که پایبندی به این قانون دشوار است و گاهی نقض می‌شود، زیرا شاهزاده ویلیام اخیراً به عشق خود نسبت به سوشی اعتراف کرده در حالی که پرنس چارلز به خاطر علاقه به خوردن یک نوع خاص از صدف مشهور است، اما ملکه همیشه به این قانون پایبند است.

۳. جگر چرب غاز

در سال ۲۰۰۸، کبد غاز یکی از محبوب‌ترین غذا‌های فرانسوی در جهان، به دلیل نگرانی از سلامتی حیوانات ممنوع شد. معاون رئیس خانواده سلطنتی تصریح کرد: ما می‌خواهیم به شما اطمینان دهیم که شاهزاده ولز با خریدن یا پختن جگر چرب غاز، قانون خاصی را برای ممنوعیت آن برای آشپز‌ها وضع کرده است.

۴. گوشت خام و نیم پز

ملکه دوست ندارد گوشت خام بخورد، بنابراین قانونی برای ممنوعیت خوردن گوشت خام یا وعده‌های غذایی شامل گوشت نیم پز برای جلوگیری از مسمومیت غذایی صادر شده است.

۵. غذا‌های نشاسته‌ای

خانواده سلطنتی غذا‌های نشاسته‌ای مانند برنج، ماکارونی و سیب زمینی را دوست ندارند و ملکه غذا‌های حاوی گوشت و سبزیجات را ترجیح می‌دهد.گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: rooziato.com