برای جلوگیری از ربوده شدن پسر خردسالش او را با زنجیر به نرده‌ای در كنار یكی از خیابان‌های محل توقف موتور خود می‌بندد و تا زمانی كه از كار برمی‌گردد این كودك باید در همین وضعیت بماند...
 
رسانه‌های «چین» اعلام كردند: یك راننده اهل یكی از مناطق این كشور برای جلوگیری از ربوده شدن پسر خردسالش او را زنجیر كرده است و حاضر نیست از دولت و بهزیستی «چین» نیز كمك بگیرد.
«چن چو آن لیو» 42 ساله و اهل منطقه «فنگ شان» در «چین» است كه برای جلوگیری از ربوده شدن پسر خردسالش او را با زنجیر به نرده‌ای در كنار یكی از خیابان‌های محل توقف موتور خود می‌بندد و تا زمانی كه از كار برمی‌گردد این كودك باید در همین وضعیت بماند.
در گزارش خبرگزاری شینهوا آمده است كه دختر چهار ساله این مرد را ماه گذشته ربودند و او برای حفاظت از جان پسرش این كار را كرده است.
 
 
این مرد كه بدون گواهینامه اقدام به موتورسواری می‌كند، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی این كشور، تصریح كرد: همسرم از لحاظ روحی و روانی دچار مشكل است و توانایی نگهداری از فرزندانم را ندارد. من هم مجبورم با موتور كار كرده و خرج خانواده‌ را تامین كنم. من حتی یك عكس از دخترم ندارم كه بتوانم در آگهی آدم‌های گمشده از آن استفاده كنم، لذا نمی‌خواهم پسرم را هم از دست بدهم.
این مرد در ادامه خاطر نشان كرد: پیش از این مردم و رهگذران برای به فرزندخواندگی كودكانم مبالغ هنگفتی پیشنهاد كرده بودند، اما من اصلا قبول نكردم. آنها فرزندان من هستند، مردم لباس و خوراك برای من می‌آورند و به من و فرزندانم كمك می‌كنند.
در گزارش خبرگزاری شینهوا همچنین آمده است كه این مرد سال گذشته میلادی و پس از وقوع زمین لرزه در استان «سی چو آن» به منطقه «فنگ شان» نقل مكان كرد تا بتواند به كسب درآمد بپردازد.
طی یك سال گذشته نیز دولت از او بارها درخواست كرده تا به محل اصلی زندگی خود بازگردد، اما او معتقد است اگر بازگردد نمی‌تواند حتی لقمه نانی برای خوردن به دست بیاورد.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: isna.ir
 
مطالب جالب دیگر:
پایان تلخ و غم انگیزاولین هنرپشه زن ایرانی!! (+عکس)
اتفاقات تلخ دختری که در 4سالگی ازدواج کرد!! (+عکس) (+16)
کاملا علمی: شما ممکن است از شدت سر رفتن حوصله بمیرید!!
زنی که هر سه ماه یکبار به لس آنجلس می‌رود تا موهایش را اصلاح کند!! (+عکس)
بازیگر هالیوودی که سال به سال جوان‌تر می‌شود! (+عکس)
مسافر چاقی که روی صندلی هواپیما جا نشد، سوژه شد! (+عکس)
کشاورزی که ماهی‌هایش را با شیرخشک سیر می‌کند! (+عکس)