مرد جوان كه 30 سال سن داشت، گفت: من و همسرم 3 سال قبل و بعد از یك آشنایی كوتاه‌مدت ازدواج كردیم. وی درباره علت بروز مشكلات بین او و همسرش گفت: شب عروسی،‌ بین من و همسرم ...
 
زوج جوانی با مراجعه به مجتمع قضایی خانواده، با بیان اینكه برای ادامه زندگی مشترك با هم توافق ندارند، دادخواست طلاق توافقی خود را ارائه كردند.
مرد جوان كه 30 سال سن داشت، گفت: من و همسرم 3 سال قبل و بعد از یك آشنایی كوتاه‌مدت ازدواج كردیم.
وی درباره علت بروز مشكلات بین او و همسرش گفت: شب عروسی،‌ بین من و همسرم اختلافی پیش آمد كه باعث شد همسرم از حضور در مراسم امتناع كند. هرچه به او اصرار كردم تا حداقل برای حفظ آبرو در مراسم شركت كند،‌ قبول نكرد.
مرد جوان گفت: مراسم عروسی من بدون حضور عروس برگزار شد و در پاسخ سؤالات مهمانان، مریضی همسرم را بهانه می‌كردم اما از واكنش و همچنین حرف‌های در گوشی آنها متوجه شدم كه به اصل موضوع پی برده‌اند.
وی گفت: بعد از آن با وجود اینكه از رفتار همسرم به شدت عصبانی و ناراحت بودم، سعی كردم این موضوع رافراموش كنم و زندگی خوبی را برای او فراهم كنم اما به مرور زمان اختلاف بین ما بیشتر شد.
زن جوان نیز گفت: اختلاف بین من و همسرم بسیار زیاد است و بر سر هر موضوعی با هم درگیر می‌شویم؛ شوهرم هم در جریان هر درگیری موضوع شب عروسی را بر سر من می‌كوبد.
وی ادامه داد: در هر صورت تصمیم گرفتیم تا قبل از اینكه صاحب فرزندی شویم و پای فرد دیگری به این اختلاف كشیده نشده است،‌ از هم جدا شویم.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: fararu.com
 
مطالب جالب دیگر:
انتشار کلیپ غیر اخلاقی منتسب به هنرپیشه زن سینما!
واكنش مجری تلویزیون به انتقاد رسانه‌ها از رنگ قهوه‌ای چادرش!!
عکس‌های نادیده از کیت وینسلت!!
انتخاب زیباترین مادران هالیوودی به مناسبت روز جهانی مادر! (+عکس)
انتخاب زیباترین زن انگلستان؛ ستاره‌ای که همسرش بارها به او خیانت کرد! (+عکس)
حراج فوق‌العاده اجناس بازیگران سریال لاست! (+عکس)
زنی که از 20سالگی چاق شد و 250کیلوگرم وزن دارد، حالا رهایش کردند تا بمیرد!! (+عکس)
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X