یک گربه عکاس که از حدود یکسال و نیم قبل شروع به عکاسی کردن کرده است علاوه بر سایت شخصی و برگزاری نمایشگاههای عکس بیش از 10 هزار طرفدار در فیس بوک دارد...
یک گربه عکاس که از حدود یکسال و نیم قبل شروع به عکاسی کردن کرده است علاوه بر سایت شخصی و برگزاری نمایشگاههای عکس بیش از 10 هزار طرفدار در فیس بوک دارد مایکل کراس و همسرش دایردر صاحبان این گربه هنرمند هستند. ایده عکاسی کردن این حیوان حدود یکسال و نیم قبل به ذهن مایکل رسید و از همان زمان یک دوربین عکاسی که به طور خودکار هر دو دقیقه یکبار عکس می گیرد را به گردن این گربه انداخت و به این ترتیب توانست دنیا را از نگاه این گربه 5 ساله به انسانها نشان دهد.
این اقدام با چنان موفقیتی همراه بود که خانواده کراس تاکنون دو نمایشگاه عکس را با عکسهای این گربه که "کوپر" نام دارد برگزار کرده‌اند. بیش از 100 هزار نفر از نمایشگاهی که "کوپر" به مدت 6 ماه در موزه تاریخ طبیعی شیکاگو برگزار کرده بود بازدید کردند.
براساس گزارش لاستمپا، این گربه که سایتی با عنوان "کوپر؛ گربه عکاس" دارد که در آن آخرین اخبار مربوط به فعالیتهای هنری گربه منتشر می‌شود. صفحه ای نیز در شبکه  اجتماعی فیس بوک به خود اختصاص داده است و به این ترتیب به یک شخصیت جهانی تبدیل شده است.

تصاویر این گربه هنرمند و عکسهایش:


کوپر هنگام خروج از خانه


کوپر در نمایشگاه عکس موزه شیکاگو


عکاسی از سگ همسایه پشت پنجره


کوتوله های باغ


پرتره از مایکل


آسمان از میان درختان
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: mehrnews.com
 
مطالب جالب دیگر:
اقدام فوق العاده عجیب یک مرد!!
باور زنان در مورد سن مناسب همسر؟!
فارسی 1: ما حتی بوسیدن را ممنوع می‌دانیم / ارشاد ایران ما را هدایت کند!!
مردی که خودش را تبدیل به یک کامپیوتر کرد! (+عکس)
آیا می‌توانید در این عکس، چهره مخفی شده یک زن را ببینید؟!!
ماجرای فوق‌العاده ترسناکی که در اردبیل اتفاق افتاد!!
دشوارترین کلمات در زبان انگلیسی!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X