دختر این زن كه «آنی سوآرا» نام دارد، هم اكنون با مادربزرگ خود زندگی می‌كند و هنوز مشخص نشده كه آیا پدرش می‌تواند نگه‌داری از او را به عهده بگیرد...
 
چاق‌ترین مادر دنیا كه تنها 25 ساله و 240 كیلوگرم وزن داشت، پنج ماه پس از تولد نوزادش جان باخت.
خویشاوندان این زن 25 ساله كه «ویكتوریا لاكاتوس» نام داشت، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی رومانی، اعلام كردند كه این زن كه لقب چاق‌ترین مادر دنیا را از آن خود كرده بود، روز گذشته به دلیل تب بالا و مشكلات تنفسی دچار حمله قلبی شد و درگذشت.
پزشكان بیمارستان «كرایوآ» در جنوب رومانی نیز یادآور شدند كه قلب این زن از تپش ایستاده است.
 

«فلورین تپرسكو» ـ مدیر بیمارستان مذكور ـ نیز خاطرنشان كرد: پزشكان تمام تلاش خود را برای احیای قلبی و بازگرداندن این زن انجام دادند، به طوری كه 30 دقیقه عملیات احیا به طول انجامید، اما به دلیل وزن بسیار زیاد و چاقی منحصر به فردی كه این زن داشت، پزشكان نتوانستند او را به زندگی بازگردانند.
«كریستینا سوسویی» ـ خواهر این زن ـ در مصاحبه‌ای با روزنامه‌ «لیبرتاتی» چاپ رومانی، اضافه كرد: هنگامی كه خواهرم با عمل سزارین دخترش را در 18 فوریه سال جاری به دنیا آورد، 20 كیلوگرم به وزنش افزوده شد.
دختر او تنها 9/2 كیلوگرم وزن داشت، پزشكان به خواهرم توصیه اكید كردند كه باید رژیم بگیرد، اما او موفق نشد.
این روزنامه‌ می‌نویسد: دختر این زن كه «آنی سوآرا» نام دارد، هم اكنون با مادربزرگ خود زندگی می‌كند و هنوز مشخص نشده كه آیا پدرش می‌تواند نگه‌داری از او را به عهده بگیرد.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، «ویكتوریا لاكاتوس» 25 ساله كه 240 كیلوگرم وزن داشت، هفته گذشته به دلیل تب بالا در بیمارستان محل سكونتش در جنوب این كشور بستری شده بود.
 زایمان برای زنان بسیار چاق احتمال خونریزی، تولد نارس نوزادان و سقط جنین را در پی دارد، اما در اوت سال 2008 میلادی یك زن بسیار چاق در انگلستان سه قلو به دنیا آورد.
 
گردآوری:گروه  سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: isna.ir
 
مطالب جالب دیگر:
عکس بسیار جالب: خدایا نماز مامانم رو قبول کن ...!
کار خرابی یک کبوتر روی دوربین گوگل استریت!! (+عکس)
ارائه فرمول ریاضی دست دادن مناسب! (+فرمول)
زن عجیبی که شام را آماده کرد، به بیمارستان رفت، زایمان کرد و برگشت بشقاب‌ها را شست!!
جستن خلبان جنگنده 30 میلیارد تومانی پیش از انفجار! (+عکس)
پسری که باعث حیرت و تعجب همگان شده است!! (+عکس)
روباتی که جای رئیس به اداره می‌آید! (+عکس)
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X