اما بررسی های بیشتر نشان داد که این زندان به طور کلی توسط خود زندانیان اداره می‌شود و نگهبانان در این زندان بیشتر نقش مترسک را دارند...
 
مقامات برزیلی از چندی پیش گزارشهایی مبنی بر فساد مالی مسئولان یکی از زندانهای ریو دوژانیرو دریافت کرده وتحقیقاتی را در این مورد آغاز کرده بودند.
اما بررسی های بیشتر نشان داد که این زندان به طور کلی توسط خود زندانیان اداره می‌شود و نگهبانان در این زندان بیشتر نقش مترسک را دارند.
زندانیان در زندان پولینتر در منطقه بایکسادا در حومه شهر  کلیدهای سلولشهایشان را در اختیار دارند و کسانی را که به ملاقات می‌آیند کنترل می‌کنند و تمامی‌وسایل و مجلاتی که تحویل زندان می‌شود را هم تحت نظر دارند.
در زمان ورود نیروهای ویژه برای اعمال کنترل بیشتر بر این زندان تنها یک نگهبان در کل این زندان در محل کارش حاضر بودکه بلافاصله دستگیر شد.
از زندانیان در تفتیش سلولهایشان اسلحه های کمری ، فشنگ و تعداد زیادی موبایل به دست آمد .برخی از زندانیان همچون هتل با پرداخت پول بیشتر  می‌توانستد از امکانات رفاهی برخوردار باشند و البته برای دیدار عزیزانشان که به ملاقات امده بودند هم باید مبالغی پرداخت می‌کردند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir
 
مطالب جالب دیگر:
فکر می‌کنید نداشتن دوست همانند کشیدن چند نخ سیگار در روز است؟!
10نکته‌ای که درباره پول نمی‌دانستید!؟
مسخره کردن برنامه‌های فارسی وان در کنسرت گروه آریان! (+عکس)
کلوپ لاغری برای کودکان چاق!! (+عکس)
زنی که عاشق دانش آموز 12ساله‌اش شد و از او صاحب فرزند شد!!! (+عکس)
14 نکته جالب درمورد اینترنت که تابحال نشنیده‌اید!
خاطره شنیدنی اکبر عبدی از حسین پناهی
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X