برخی اعتقاد پیدا کردند که قطار مذکور که در 1891 از ریل خارج شد همچنان وجود دارد و بعضی وقتها به صورت روح ظاهر شده و از روی پل عبور می کند. بر این اساس هر ساله ...

کریستوفر قیصر جوان 29 ساله امریکایی اهل کارولینای شمالی زمانی که قصد شکار قطار روح را داشت خود قربانی شده و زیر یک قطار واقعی له شد.
داستان از این قرار است که 119 سال پیش قطاری با 100 مسافر در حال عبور از پل معروف بوستیان بود که از ریل خارج شده و از ارتفاع 40 متری به پایین سقوط می کند. تمام مسافرین کشته شده و این حادثه در ذهن مردم محلی آن منطقه برای همیشه به خاطر سپرده شد. مردم کم کم به شایعاتی دامن زدند که جنبه تخیلی داشت. برخی اعتقاد پیدا کردند که قطار مذکور که در 1891 از ریل خارج شد همچنان وجود دارد و بعضی وقتها به صورت روح ظاهر شده و از روی پل عبور می کند. بر این اساس هر ساله عده ای اذعان می کنند که قطاری را در حالی که چرخ هایش صدای گوشخراش داده می بینند که مسافرانش در حال جیغ زدن هستند.
از آن به بعد عده ای ادعا می‌کردند که می‌توانند قطار روح را با مسافرانش ببینند و برخی نیز ادعا داشتند که می‌توانند قطار روح را شکار کنند.
کریستوفر بیچاره نیز جزو افرادی بود که ادعا می‌کرد می‌خواهد قطار روح را شکار نماید و برای همین ساعت 2:45  بامداد همراه عده‌ای از دوستان روی پل رفته و مدعی شد که می خواهد قطار را بگیرد.
اما اینبار قطاری واقعی با سرعت 40 مایل در ساعت به وی نزدیک شده اما وی به دوستان خود می گفت باید قطار روح را شکار کند. قبل از لحظه تصادم دوستانش از روی ریل کنار رفته اما وی و یک زن دیگر روی ریل ماندند. در اخرین ثانیه ها مهندس قطار ترمز را کشید اما فایده ای نداشت و کریستوفر خیالاتی زیر قطار له شد.
زنی هم که در لحظه آخر توسط قربانی به بیرون ریل انداخته شده بود در بیمارستان ایالتی بستری شد.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir
 
مطالب جالب دیگر:
دختر ایرانی که شما را متعجب خواهد کرد: دختری که بمب روحیه است!! (+عکس)
برکناری فرمانده زن آمریکایی بخاطر روابط جنسی با زیردستانش!! (+عکس)
اتفاقی عجیب: قهرمان روسیه در حمام سونا با بخار پخته شد و مرد!! (+عکس)
عکس‌های تلفن همراهی به شکل لنگه کفش آدیداس!!
زندگی شگفت انگیز یک پرنده: هشت روز پرواز بدون غذا و استراحت! (+عکس)
ساخت توالت‌های اوپن در ایران!! (+تصاویر)
عکس‌هایی فوق العاده جالب از گل رز و گل عشق و ... که تابحال ندیده‌اید!!
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X