و این موضوع وی را آنقدر آزار داده تا اینکه روزی تصمیم می‌گیرد 84 قرص را به وی بخوراند...

هونگ کیات تان بدون آنکه دفترچه خاطرات روزانه خود را در دستان دادستان ببیند، به نقطه ای دور دست خیره شده بود. دادستان جمله های نوشته شده توسط این پیرمرد 58 ساله را جلوی چشم قاضی استرالیایی در دادگاه بریسبان می‌خواند و منشی دادگاه نیز بسرعت آنرا تایپ می‌کرد.
بر اساس نوشته های وی که در روزنامه ایج به چاپ رسیده سی.یو کی آنگ همسر 53 ساله پیرمرد از بیماری شیزوفرنی رنج می‌برده و علی رغم دو فرزند دختری که داشتند کسی حاضر به نگهداری از وی نبوده است. به همین خاطر مرد ناتوان دائما با خود می‌اندیشیده که پس از مرگش کسی از زنش مراقبت نخواهد کرد و این موضوع وی را آنقدر آزار داده تا اینکه روزی تصمیم می‌گیرد 84 قرص را به وی بخوراند.
قاتل در دفترچه خاطراتش این نکته را یادآوری کرده که چیزی تحت عنوان حادثه وجود داشته و وی از قصد مرتکب این عمل شده و در واقع وی از موقعیت پیروزی در برابر پیروزی نام برده که در آن هم همسرش از شیزوفرنی رهایی یافته و هم نگرانی های مرد از بین خواهد رفت. به گفته وی روز آخر همسرش هدفون وی را بریده تا دیگر اهنگ گوش ندهد و بهمین دلیل عصبانی شده و تصمیم نهایی را در این رابطه می‌گیرد.
در اواسط دادرسی مرد 58 ساله به حرف در آمده و در حالی که اشک می‌ریخت خطاب به قاضی گلن مارتین گفت دخترانش بی مصرف هستند و هیچ کدام در این مدت به مادر خود سر نزدند.وی تاکید کرد که نمی‌توانسته همسرش را تنها گذاشته و بمیرد.چرا که آنوقت همسرش از تنهایی دق کرده و می‌مرده است.
گلن مارتین قبل از آنکه حکم حبس ابد را برایش بخواند گفت او را درک می‌کند که نتوانسته با بیماری کنار اید ولی این دلیلی برای قتل نمی‌توانسته باشد و تنها کاری که می‌تواند انجام دهد،خواند حکم حبس ابد برای وی است. حالا تا آخر عمر هونگ کیات تان گوشه زندان مانده و مرگ را به نظاره نشیند.
گفته می‌شود فرزندانش با اکراه به امضای مدارک دادگاه تن داده و با پدر خود مانند غریبه ها رفتار کردند.
.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: zamannews.ir
 
مطالب جالب دیگر:
فروش خانه‌ای جن زده همراه با زنی که همیشه با لباس بنفش در اتاق ایستاده است!! (+عکس)
عکس: نمای نزدیک از احساس رضایت در مغز!
عکس‌های آنجلینا جولی با پوشش کامل اسلامی در حال کمک به سیل زدگان پاکستانی!!
7 افسانه جالب و اشتباه درباره مو که نمی‌دانستید!!
10 فایده لبخند زدن!
کوچک‌ترین قورباغه دنیا خودش را لو داد! قورباغه‌ای به اندازه یک نخود! (+عکس)
ارتباط جالب بین مرد و سقوط پسربچه!!
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X