درحالی که فروشگاهها لباس های تن مانکن را برای فروش در ویترین با برچسب قیمت به معرض نمایش می گذارند در اسراییل اخیرا زنانی که از کشورهای مختلف قاچاق شده اند با برچسب قیمت برای تن فروشی...
 
درحالی که فروشگاهها لباس های تن مانکن را برای فروش در ویترین با برچسب قیمت به معرض نمایش می گذارند در اسراییل اخیرا زنانی که از کشورهای مختلف قاچاق شده اند با برچسب قیمت برای تن فروشی در ویترین به نمایش گذاشته شده اند.
به نوشته این روزنامه، در ویترین فروشگاهی در " مرکز خرید دیزین گوف" در تل اویو پایتخت اسراییل تابلویی نصب شده که بر روی آن نوشته شده است "زنان برای فروش بر حسب سلیقه شخصی".
در این فروشگاه، هفت زن جوان با حالتی زننده درحالیکه بر روی آنها اتیکت قیمت زده شده است، در ویترین به نمایش گذاشته شده اند که نظر هر عابر پیاده ای را به خود جلب می کنند.
به نوشته قدسنا عابران در گفتگو با رسانه های اسراییلی گفته اند که ما ابتدا فکر می کردیم این زنان مانکنهای چوبی هستند که برای نمایش لباسها در ویترین قرار گرفته اند اما با جابجا شدن و پلک زدن آنها فهمیدیم که اینها انسان هستند. گفتیم شاید بجای مانکن های چوبی از این دخترخانم ها استفاده شده است پیگیرشدیم دیدیم خیر این ها برای فروش در ویترین مغازه قرارگرفته اند.
هاآرتض نوشت: بر روی اتیکت هر یک از زنان، سن، وزن و کشور محل تولد آنها درج شده است.

تصاویر زیر گوشه هایی از برده فروشی مدرن در اسراییل مدعی دمکراسی را نشان می دهد که توسط پایگاه خبری گتی ایمیج منتشر شده است: 
اصلاحیه:
بالاگرفتن فحشا در سرزمین‌های فلسطین اشغالی توسط صهیونیست‌ها و افزایش قاچاق زنان به اسرائیل غاصب موجب اعتراض اسرائیلی‌ها شده است.
یک انجمن در اعتراض به بالا گرفتن فحشا و قاچاق زنان در اسرائیل هفت نفر از اعضای خود را در یک مرکز خرید بزرگ در ویترین شیشه‌ای گذاشته است و این افراد علاوه بر ذکر مشخصات خود قیمتی هم بر روی خود گذاشته‌اند.

این کار موجب استقبال بسیاری از مردم شده است و آنها نیز به شدت به انتقاد از قاچاق زنان به اسرائیل پرداختند.

این حرکت اعتراضی که در رسانه‌ها دنیا بازتاب بسیار گسترده‌ای داشت، متاسفانه با ترجمه غلط یکی از سایت‌های خبری داخلی اینگونه در بسیاری از سایت‌های خبری ایران منعکس شده است که :درحالی که فروشگاهها لباس های تن مانکن را برای فروش در ویترین با برچسب قیمت به معرض نمایش می گذارند در اسراییل اخیرا زنانی که از کشورهای مختلف قاچاق شده اند با برچسب قیمت برای تن فروشی در ویترین به نمایش گذاشته شده اند.

آنها همچنین برای این خبر تیتر بازار برده فروشی مدرن در اسراییل را برگزیده‌اند.

 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: jahannews.com
 
مطالب جالب دیگر:
بازیگر و مانکن 26ساله امریکایی که خود را به پول فروخت: ازدواج با پیرمرد 90ساله!! (+عکس)
مرگ یک کوسه بسیار بزرگ در سواحل خلیج فارس! ( + عکس )
قدرت باور نکردنی عشق!
دردسرهای برلوسکونی 73ساله پس از آرایش کردن!! (+عکس)
رابطه غیر اخلاقی فوتبالیست مشهور با یک روسپی در یک تاکسی! (+عکس)
وقتی برد پیت، آنجلینا جولی را سورپرایز می‌کند! ( + عکس)
زمین خوردن خواننده باردار در هنگام اجرای کنسرت!! (+عکس)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X