این کودک از لحاظ جسمی بالغ به نظر می‌رسد ، اما این که او چگونه ...

یک دختر مدرسه‌ای در چین با به دنیا آوردن فرزندش طی یک عمل سزارین به عنوان یکی از جوان‌ترین مادران جهان شناخته شد. این دختر فرزند خود را در تاریخ
27 ژانویه در بیمارستانی در چانگچان ،در شمال شرق استان جیلین چین به دنیا آورد و به گفته یکی از روزنامه‌های محلی این دختر در هنگام تولد فرزندش به مدت 8.5 ماه باردار بوده است.
روزنامه City Evening News گزارش داد حال مادر و فرزندش هم‌اکنون رضایت بخش است و این در حالی است که پدر و مادر این کودک سرگرم گذراندان مراحل شکایت نزد پلیس هستند.طبق قوانین کشور چین برقراری رابطه جنسی با کودکان زیر 14 سال جرم و از مصادیق تجاوز محسوب می‌شود. یک پرستار شاغل در این بیمارستان در این باره به روزنامه مزبور گفت : این کودک از لحاظ جسمی بالغ به نظر می‌رسد ، اما این که او چگونه باردار شده است برای ما مشخص نشده است.

چین حرکت ملی را برای حفظ کودکان از رابطه جنسی آغاز کرده و انتشار هر گونه مطلب غیر اخلاقی را در اینترنت ممنوع کرده و با متخلفان به شدت برخورد می‌کند.با این حال تعداد سقط جنین‌های کودکان در این کشور به شدت در حال افزایش است و طبق آمار ارائه شده نزدیک به یک سوم سقط جنین‌ها در این کشور توسط دانش‌آموزان مدارس اتفاق می‌افتد.
سال گذشته انتقادات زیادی از یک کلینیک در شهر Chongqing که به افرادی که کارت دانش آموزی ارائه می‌کردند خدمات سقط جنین با نصف قیمت ارائه می‌داد انجام شد.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: zamaneh.ir
 
مطالب جالب دیگر:
خواننده زن مشهوری که 10سال با پسر رئیس جمهور نامزد است اما ازدواج نمی‌کند!! (+عکس)
هدیه ویژه دختر ایرانی برای بازیگر سرشناس هندی!! (+عکس)
عکس: رضا عطاران و همسرش!
رسوایی اخلاقی فوتبالیست سرشناس با دختری 21ساله، زمانیکه همسرش باردار بود! (+عکس)
عکس: حمید گودرزی و همسرش درحال خرید موز!!
علاقه مهناز افشار به طلا!! (+عکس)
صحبت‌های جدید برادر مایکل جکسون درمورد دین مایکل!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X