چهار بازیکن یکی از تیم‌های باشگاهی فوتبال ...
 

نتایج آزمایشات اولیه از بازیکنان بستری نشانگر وجود بنزودیازپاین (دارویی برای رفع بیخوابی) در خون این بازیکنان است.
چهار بازیکن یکی از تیم‌های باشگاهی فوتبال در پرو پس از استفاده از بطری‌های آب کنار زمین که با بطری‌های حاوی مشروبات الکلی جابجا شده بود، راهی بیمارستان شدند.
این بازیکنان که در تیم “هایجوس دآکوسوینچوز” بازی می‌کنند و در این بازی در برابر تیم “اسپورت‌آنکاش” در حال بازی در مرحله پلی آف صعود به دسته بالاتر بودند این بطری های آب را از افراد واقع در کنار زمین و یا تیم پزشکی دریافت کرده‌اند
.
کمی‌پس از این رویداد دفاع این تیم “اندی سالیناس” که از این بطری‌ها نوشیده بود بر زمین افتاد و پس از او نیز سه تن دیگر از بازیکنان این تیم ژوان لونا”، “مارتین رآتگوی” و “لوئیس کوئلو” نقش زمین شدند.
تصاویر تلویزیونی این بازی نشان می‌دهد که بازیکنان این تیم پایتخت پرو در حال زد و خورد با تیم اسپورت آنکاش هستند که از شهر هوآراز در این کشور است.
 
 
تیم فوتبال اسپورت آنکاش با نتیجه سه بر صفری که اکنون اعلام شده اطمینان لازم برای رفتن به دسته اول باشگاه‌های این کشوررا بدست آورده اند اما مقامات تیم رقیب خواستار انجام تحقیقات بیشتر در این زمینه از سوی مسئولان فوتبال این کشور شده‌اند.
نتایج آزمایشات اولیه از بازیکنان بستری نشانگر وجود “بنزودیازپاین” (دارویی برای رفع بیخوابی) در خون این بازیکنان است.
آمریکو ایبانز” مربی این بازیکنان با اعلام اینکه این تیم در این خصوص شکایتی رسمی‌را به مقامات تسلیم خواهد کرد، تاکید کرد: بازیکنان من می‌گویند که کادر تیم حریف این بطری‌های آب را به آنها داده‌اند که باعث سرگیجه و ضعف در آنها شده است.
وی افزوده است که هنگامی‌که آنها این بطری‌ها را نوشیده‌اند برخی افراد تیم رقیب این بطری‌ها را از دسترس بازیکنان تیم خود دور کرده‌اند.
پله مالکوی” رییس باشگاه اسپورت انکاش با رد این اظهارات غذای سنگین بازیکنان تیم حریف پیش از رویارویی با انها را علت غش کردن بازیکنان تیم حریف توصیف کرده است.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: akharinnews.com
 
مطالب جالب دیگر:
عکس ناراحت کننده: شما را به جان هر کسی که دوست دارید در را باز کنید!
اسامی ممنوعه برای فرزندان ایرانی!
مردی که در امریکا به عنوان احمق ترین مجرم شناخته شد!
اتومبیلی زیبا برای تمام فصول! ( + عکس )
دستگیری بازیگر زن مشهور به همراه یک فوبتبالیست در پارتی شبانه لواسان!!
مادران واقعا پسرها را بیش‌تر دوست دارند یا دختران را ؟!
مراسم ازدواج زن 30ساله بخاطر کمبود خواستگار!! ( + عکس )
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X